plus.google.com

Обама - Путіну про свободу слова: "На відміну від тебе, Володимире, я не редагую статті до публікації"

  За словами Обами, реальна сила означає, що ви можете отримати те, що вам потрібно, не вдаючись до насильства

  Президент США Барак Обама повідомив, що нещодавно між ним і його російським колегою Володимиром Путіним стався відвертий обмін думками про свободу преси. Американський лідер висловив припущення, що російський президент повністю контролює ЗМІ у своїй країні. Про це Обама повідомив у понеділок, 28 березня 2016 року, у Вашингтоні на церемонії вручення Тонерівскої премії (Робін Тонер - перша жінка, яка стала національним політичним кореспондентом газети New York Times - 5.ua) за видатні досягнення в політичній журналістиці за 2015 рік, повідомляє "Голос Америки".

  Президент США розповів: "Деякий час тому я мав ґрунтовну розмову з президентом Путіним щодо Сирії та України. Він прочитав статтю Джеффа Голдберга в журналі Atlantic про мою зовнішньополітичну доктрину і сказав: "Я не згоден з деякими речами, які ви там сказали".

  Обама зазначив, що хоча його цитати в статті були наведені правильно, деякі моменти публікації, "можливо, не повною мірою відображали всі нюанси моїх міркувань щодо конкретної теми, яку порушив президент Путін".

  "Я вказав йому, що, звісно ж, на відміну від тебе, Володимире, я не редагую статті до їх публікації", - зауважив Обама.

  За інформацією видання, в інтерв'ю з широкого кола питань, опублікованому в середині березня, президент Обама заявив, що Росія продемонструвала слабкість, коли вдерлася в Україну і направила своїх військових до Сирії. "Реальна сила означає, що ви можете отримати те, що вам потрібно, не вдаючись до насильства", - зазначив він.

  У своєму виступі в понеділок президент не уточнив, яка частина інтерв'ю обговорювалася з Путіним. Як повідомили у Білому домі, лідери США і Росії розмовляли по телефону 14 березня. В ході цієї розмови обговорювалися зроблене президентом Путіним оголошення про часткове виведення російських військ з Сирії і ситуація в Україні.

  У своєму виступі Обама також висловив жаль з приводу політичної риторики, яка звучить у ході передвиборної кампанії в цьому році і закликав журналістів висувати до кандидатів і собі більш високі вимоги.

  За його словами, перше запитання, яке йому ставлять за кордоном - "Що відбувається в Америці?"

  "Це відбувається не тому, що люди в усьому світі не бачили прикладів безрозсудної політики. Це відбувається тому, що вони розуміють, що Америка - це те місце, де ви не можете дозволити собі абсолютно божевільну політику", - наголосив американський президент.

  Як повідомляв 5.ua, 2 березня 2016 року Барак Обама ще на рік продовжив санкції проти Росії

  Попередній матеріал
  Хатія Деканоідзе: Поки жоден обласний начальник поліції не пройшов переатестацію
  Наступний матеріал
  Матіос показав відео з адвокатом російського ГРУшника, "викладене його вбивцями"
  Теги:
  Loading...

  Обама особисто вимагав від Путіна звільнити Савченко – посольство США в РФ

  G7 і Обама сидять на вивезених Путіним грошах і диктують з позиції сили – адвокат Савченко

  Обама: Об'єднані сили Росії і сепаратистів повинні припинити вогонь на Сході України

  Допоки Обама є президентом США, формат переговорів щодо України не зміниться – експерт

  Обама: В нас немає ілюзій щодо перемир'я в Сирії

  Обама попросив прем’єра Японії не їхати в Росію і не зустрічатися з Путіним