5 канал

Матіос показав відео з адвокатом російського ГРУшника, "викладене його вбивцями"

На цьому записі Юрій Грабовський заявляє про відмову надалі займатися справою Олександра Александрова

Сьогодні, 29 березня, головний військовий прокурор Анатолій Матіос представив журналістам відеозапис із адвокатом ГРУшника Александрова. На ньому захисник Александрова відповідає на запитання людини, яка перебуває за кадром. Зокрема, у його заяві йдеться про те, що він відмовляється надалі займатися справою російського спецслужбовця. 

Головний військовий прокурор зазначив, що найближчим часом може бути опублікована ще низка таких записів. "Цілком можливо, і ми це передбачаємо, внаслідок того, що файли за хмарними технологіями з кодом доступу були створені одним з убивць одразу в день вбивства і зберігаються до цього часу, і хто має до них доступ, ми не виключаємо, що можуть з'явитися ще інші відеозаписи, неініційовані до розповсюдження нами, з певними коментарями, і ми разом з вами будемо їх аналізувати", - розповів він.

Матіос пообіцяв повідомити про все, що прокуратура дізнається в ході розслідування. Разом з тим, він зазначив, що наразі оголосити подробиць справи не може. "Версії і причини того, що ви бачили - на ваш розсуд, розумних журналістів, які зможуть проаналізувати і зрозуміти, що твориться", - додав головний військовий прокурор. 

Крім того, він повідомив, що вбивство є добре спланованим. За його словами, воно було виконане людьми з холодною жорстокою психікою: "Наразі йдуть інші слідчі дії, і я можу сказати тільки одне, що це вбивство не є одним. Є інші епізоди, над розкриттям яких ми зараз працюємо". 

Як повідомляв 5.ua, адвоката російського ГРУшника Юрія Грабовського знайшли вбитим вночі 25 березня. Тіло знайшли в Київській області. Відомо також, що підозрюваних у цьому злочині уже затримали. 

Попередній матеріал
Обама - Путіну про свободу слова: "На відміну від тебе, Володимире, я не редагую статті до публікації"
Наступний матеріал
Поліція вилучила у підозрюваного в розбійному нападі арсенал зброї в орендованій квартирі
Теги:
Loading...

Росія зробить усе, щоб ГРУшники Александров і Єрофєєв не отримали вирок в українському суді – Матіос

Матіос: Підозрюваний у зникненні адвоката російського ГРУшника затриманий

Справа ГРУшників: зухвалий напад на сім'ю свідка та розшук зниклого адвоката