5 канал

Росія зробить усе, щоб ГРУшники Александров і Єрофєєв не отримали вирок в українському суді – Матіос

  В ГПУ розповіли подробиці вбивства адвоката одного із спецпризначенців Юрія Грабовського

  Росія зробить усе, щоб ГРУшники Олександр Александров і Євген Єрофєєв не отримали вирок в українському суді. Про це заявив заступник генпрокурора Анатолій Матіос. Він також розповів деталі розслідування вбивства адвоката Александрова Юрія Грабовського.

  "Адвокат Грабовський був вбитий насильницьким шляхом з вогнепальної зброї. На місці вчинення злочину були знищені речові докази, тобто одяг двох виконавців, розподілені грошові кошти і здійснено все для створення видимості і алібі для себе і видимості виїзду захисника російських спецпризначенців за межі України", - розповів Матіос.

  У справі про вбивство і викрадення Юрія Грабовського, адвоката одного зі спецпризначенців, затримали вже другого підозрюваного. Це громадянин України, він мав підроблений національний паспорт та сфальшоване посвідчення правоохоронця.

  Саме він повідомив місце та обставини вбивства Грабовського. Тіло адвоката знайшли у занедбаному колгоспному саду за 27 кілометрів від Жашкова. За інформацією Матіоса, у Грабовського стріляли з вогнепальної зброї. Вбивство було спланованим, на місці злочину виявили знищені речові докази - одяг двох виконавців. Убивці також розділили між собою гроші. Але що це за кошти і про яку суму йдеться - не уточнив. Ще, за словами Матіоса, підозрювані намагалися створити видимість виїзду Грабовського за межі України. Мотиви вбивства заступник генпрокурора не повідомив.

  Попередній матеріал
  Грузинські реформатори будуть боротися за Україну до кінця - політолог
  Наступний матеріал
  Президент присвоїв голові СБУ Василю Грицаку звання генерала армії
  Loading...

  У Військовій прокуратурі пояснили, навіщо забрали справу про вбивство Грабовського у Нацполіції

  Матіос: У справі вбивства Грабовського затримано другого підозрюваного

  Вночі адвоката російського ГРУшника Грабовського знайшли вбитим