dosye.info

Президент присвоїв голові СБУ Василю Грицаку звання генерала армії

  Петро Порошенко високо оцінив діяльність Василя Грицака і як голови СБУ, і як керівника Антитерористичного центру

  Президент Петро Порошенко присвоїв голові Служби безпеки України Василю Грицаку військове звання генерала армії. Відповідний Указ глава держави підписав сьогодні, повідомляє прес-служба Президента.

  Глава держави високо оцінив діяльність Василя Грицака і як голови СБУ, і як керівника Антитерористичного центру. "Це людина, яка, ризикуючи життям, завжди була разом з бойовими побратимами на передньому краї", - сказав Президент під час урочистого зібрання СБУ з нагоди її 24-ї річниці.

  Звертаючись до голови СБУ, Порошенко додав: "У важкий для України час ви взяли на себе складний тягар відповідальності і прийняття вагомих рішень. Це стосується як захисту держави, так і реформування Служби, як налагодження координації і ефективної співпраці з нашими партнерами, так і ефективної координації зі Збройними Силами і іншими силовими відомствами. Під вашим керівництвом СБУ демонструє всій країні, зарубіжним партнерам всьому світові свою здатність і вміння захищати державу".

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше Петро Порошенко заявив, що організатори більшості з планованих в Україні терактів, зірваних СБУ, готувалися на території РФ.

  Попередній матеріал
  Росія зробить усе, щоб ГРУшники Александров і Єрофєєв не отримали вирок в українському суді – Матіос
  Наступний матеріал
  Нефьодов: Я не отримував жодних пропозицій від кандидата на посаду прем'єра Гройсмана
  Теги:
  Loading...