president.gov.ua

Організатори більшості з планованих в Україні терактів, зірваних СБУ, готувалися на території РФ - Порошенко

За словами Президента, українських народ має за що сьогодні дякувати СБУ

Президент України Петро Порошенко заявив, що за минулий рік співробітникам СБУ вдалося виявити і не допустити здійснення більше 200 терористичних актів, організатори більшості з яких готувалися на території Російської Федерації. Про це Президент повідомив у п'ятницю, 25 березня 2016 року, під час урочистих зборів СБУ, де привітав її особовий склад і керівництво з 24-ю річницею, повідомляє прес-служба глави держави.

Звертаючись до присутніх в залі, Порошенко наголосив, що за останні два роки служба продемонструвала кардинальні зміни - як у своєму складі, так і у роботі, змінилися і якості її службовців.

"Порошенко також зазначив, що тільки 2015 рік в Україні було припинено понад 200 терористичних атак, організатори більшості яких були підготовлені на території Ростовської і Білгородської областей", - йдеться у повідомленні.

Президент заявив, що організатори цих злочинів планували терористичні атаки в Києві, Одесі, Миколаєві, Херсоні, Запоріжжі, Харкові, Львові проти мирних громадян України.

"Їх мета - залякати країну, дестабілізувати внутрішньополітичну ситуацію. Вони є ключовим елементом тієї гібридної війни, яка сьогодні ведеться проти нашої країни", - констатував Порошенко.

Президент також заявив, що "СБУ веде не лише ефективне знешкодження, затримку подібних терористів, вона ще і проводить досить ефективну інформаційну кампанію, надаючи суспільству досить переконливі докази ефективності своєї роботи. Українському народу є за що сьогодні дякувати СБУ".

Особливо Порошенко наголосив на участі підрозділів СБУ в АТО - саме підрозділи Служби одними з перших стали на захист територіальної цілісності і суверенітету України, були одними з перших учасників АТО, підкреслив він.

president.gov.ua

Окрім того, Глава держави зауважив: "Перший удар, перші поранення, перші герої, які віддали своє життя, - це були працівники Служби. Служба продемонструвала ефективне оновлення, очищення від представників іноземних розвідок, продемонструвала високий рівень професіоналізму".

Глава держави заявив, що завдяки таким перетворенням на сьогодні рівень довіри до працівників СБУ є таким самим високим, як і в українській армії. "Заплатили за цю довіру кров'ю і життям працівників Служби", - підсумував Порошенко.

Президент наголосив, що левова частка керівництва служби пройшла разом з представниками ЗСУ, Нацгвардії, прикордонників та інших силових відомств і продемонструвала ефективну координацію та взаємодію в зоні АТО. Внесок співробітників служби у звільненні двох третин раніше окупованого Донбасу величезний.

Як повідомляв 5.ua, 15 березня 2016 року СБУ озвучила нові дані щодо загибелі російських військових на Донбасі.

Попередній матеріал
Гройсман приречений, якщо поряд із ним в уряді будуть корупціонери зі стажем - грузинський політолог
Наступний матеріал
Президент підписав Указ про демобілізацію
Теги:
Loading...

Порошенко взяв участь в урочистому зібранні СБУ

Порошенко: Україна і світ ще довго не повернуться до мирного життя

СБУ затримала росіянина, який "замінував" літак з Дубая - пасажири евакуйовані

СБУ піймала на хабарі суддю Вищого господарського суду Швеця

СБУ оприлюднила подробиці зустрічі Грицака з добровольцями і волонтерами

5 канал - трансляція наживо