5 канал

Нефьодов: Я не отримував жодних пропозицій від кандидата на посаду прем'єра Гройсмана

Максим Нефьодов не готовий працювати в уряді, який не буде проводити приватизацію і земельну реформу

Необхідно обговорювати не кандидатуру нового прем'єра, а принципи і програму роботи уряду. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

"Мені приємно, коли мова зайшла про реформаторів, то пан Гройсман згадав команду міністерства економіки. Я можу сказати, що у нас в команді ще є багато достойних людей, і я думаю, це певна ознака якості нашої роботи і якості команди. Але я не отримував жодних пропозицій чи конкретики з цього питання", - так прокоментував заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов заяву Гройсмана про те, кого він бачить у складі нового уряду.

Він додав: "Мене дещо дивує ось ця позиція, що це уряд Яценюка, уряд Гройсмана чи уряд Яресько. Вважаю, що перше - ми маємо говорити про програму дій нового уряду, хто б його не очолював, і про принципи, за якими він формується". 

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України наголосив, що не готовий працювати в уряді, який не буде проводити приватизацію і земельну реформу.

"Я приходив з бізнесу в уряд для того, аби виконати певні завдання і зробити певні реформи ... я можу сказати, що навіть з найкращим у світі уявним прем'єром на білому коні я не готовий працювати в уряді, якщо наша програма буде не робити приватизацію, не проводити земельну реформу, а тільки спекулювати на тему підвищення пенсій і зарплат, які мають з'явитися десь невідомо звідки", - сказав Нефьодов.

Нагадаємо, народних депутатів не вразив проект програми уряду Володимира Гройсмана.

Попередній матеріал
Президент присвоїв голові СБУ Василю Грицаку звання генерала армії
Наступний матеріал
16 обстрілів за день на Донбасі - бійці АТО двічі відкривали вогонь у відповідь
Теги:
Loading...

Гройсман приречений, якщо поряд із ним в уряді будуть корупціонери зі стажем - грузинський політолог

Яценюк депутатам: Або запропонуйте новий уряд, або не чіпайте мене і лишіть на посаді

Якщо наступного тижня не вирішити урядову кризу, постане питання дочасних парламентських виборів - Луценко

Гройсман заявив про готовність очолити уряд