5.ua

Народних депутатів не вразив проект програми уряду Володимира Гройсмана

Ляшко каже, що програма не зачепила струни його серця

Народних депутатів не вразив проект програми уряду Володимира Гройсмана. Він її презентував понад годину.

Лідеру Радикальної партії Олегу Ляшку бракує розвитку науки. Парламентський радикал розкритикував прем'єрську програму Гройсмана: не до душі йому відсутність підвищення соцвиплат і подолання безробіття.

"Програма Гройсмана не зачепила струни мого серця і це не та програма, на яку очікувала фракція. Я не бачу там нічого радикального, я не бачу там нічого проривного. Я вважаю, що ми маємо діяти значно швидше", - заявив Ляшко.

Сьогодні депутати радилися щодо формату наступної коаліції. Пропозиції мають внести представники чотирьох фракцій. Причому вже до 18-ї суботи, 26 березня. А в понеділок усі ідеї мають розглядати предметно. Саму ж кандидатуру Володимира Гройсмана на посаду прем'єра можуть обговорити в сесійній  залі наступного сесійного тижня. Позиції з цього приводу в усіх фракцій різні.

"Народний фронт" хоче почути, хто саме висуває Гройсмана. "Батьківщині" те не цікаве, обіцяють підтримати, якщо будуть виконані їхні вимоги. У БПП вустами Юрія Луценка натякають - депутати не надто квапляться розв'язувати політичну кризу.

Сам Гройсман обіцяє економічне зростання вже за рік. Щоправда, для того хоче цілковито змінити команду. У своєму уряді Гройсман бачить, зокрема, Івана Міклоша, Юлію Ковалів, Максима Нефьодова та Дмитра Шимківа. Каже - ці люди здатні реалізувати непопулістський та відповідальний уряд.

Попередній матеріал
Президент підписав Указ про демобілізацію
Наступний матеріал
РНБО затвердила санкційний "список Савченко-Сенцова"
Теги:
Loading...

Гройсман приречений, якщо поряд із ним в уряді будуть корупціонери зі стажем - грузинський політолог

Кандидатуру Гройсмана на пост прем’єра можуть розглянути вже наступного сесійного тижня

Гройсман на закритому засіданні у ВР презентує свою прем’єрську програму

Гройсман вже завтра презентуватиме в Раді свою прем’єрську програму

Гройсман назвав можливих членів уряду - консультації щодо Яресько тривають

Гройсман заявив про готовність очолити уряд