president.gov.ua

РНБО затвердила санкційний "список Савченко-Сенцова"

  Українська сторона вже передала "список Савченко" очільникам ЄС. Президент переконаний, що санкційний перелік має стати "списком Савченко-Сєнцова"

  РНБО під головуванням Президента Петра Порошенко розглянула санкційний список проти осіб, причетних до організації судилища в Росії над Надією Савченко.

  "Сьогодні на порядок денний винесено питання затвердження санкційного списку над особами, що організували судилище над Надією Савченко", - зазначив Порошенко на початку засідання.

  Глава держави нагадав, що під час останніх консультацій у Брюсселі українська сторона передала "список Савченко" очільникам Європейського Союзу. Міністерство закордонних справ також направило цей документ країнам-партнерам України.

  Порошенко заявив, що санкційний перелік має стати "списком Савченко-Сєнцова" і до нього мають бути додані особи, які фабрикували справи проти інших незаконно ув'язнених в Росії осіб, зокрема Олега Сєнцова, Олександра Кольченка, Станіслава Клиха та Миколи Карпюка.

  При цьому Петро Порошенко підкреслив: "Це рішення ("список Савченко") не припиняє нашої наполегливої праці з негайного звільнення Надії Савченко та інших українських героїв".

  Президент також доручив доопрацювати "список" та додати в нього тих осіб, які причетні до тортур українців і кримських татар у Криму. "Просив би, щоб розширення цього списку скоординували з нашими партнерами", - зазначив Президент.

  Як повідомив прес-секретар Президента України на своїй сторінці у Twitter, РНБО вже затвердила санкційний "список Савченко-Сенцова".

  Як повідомляв 5.ua, 22 березня 2016 року спікер українського парламенту Володимир Гройсман заявив, що Україна не відмовиться від "списку Савченко" навіть після звільнення льотчиці

  Попередній матеріал
  Народних депутатів не вразив проект програми уряду Володимира Гройсмана
  Наступний матеріал
  Грузинські реформатори будуть боротися за Україну до кінця - політолог
  Теги:
  Loading...
  Україна координує санкційний "список Савченко" з ЄС і США – Порошенко

  Україна координує санкційний "список Савченко" з ЄС і США – Порошенко

  ПАРЄ готує санкційний "список Савченко" проти російської влади - голова делегації ВР

  ПАРЄ готує санкційний "список Савченко" проти російської влади - голова делегації ВР

  Євросоюз виключив Богатирьову зі списку санкційних осіб

  Євросоюз виключив Богатирьову зі списку санкційних осіб