Біля Кремля відбувається низка одиночних пікетів: вимагають оголосити імпічмент Путіну

  В оприлюднених Panamapapers документах йдеться про те, що близькі до Володимира Путіна люди через банк "Росія" і панамські офшорні компанії "відмили" понад $2 млрд

  4 квітня 2016 року на Манежній площі у Москві активісти проводять низку одиночних пікетів з вимогою імпічменту президента Росії Володимира Путіна через публікації журналістського розслідування про пов'язані з ним офшорні компанії. Про це у Twitter повідомляє російський опозиціонер Микола Ляскін, інформує "Радіо Свобода".

  РФ присвячена значна частина розслідування – в ній стверджується, що близькі до Володимира Путіна люди через банк "Росія" і панамські офшорні компанії "відмили" понад $2 млрд. Героями так званого "Панама-гейту" також стали прес-секретар президента Дмитро Пєсков і його дружина Тетяна Навка. У зв'язку з цим Пєсков запевнив, що ніяких офшорів ні у нього, ні в його дружини немає і не було.

  У Кремлі заявили, що так звані "Панамські документи" побудовані на "спекуляціях" і не містять нової інформації, а також, що мішенню офшорного скандалу є Путін

  Як повідомляв 5.ua, 3 квітня 2016 року Центр із дослідження корупції і організованої злочинності (OCCRP), Міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ) і сайти світових ЗМІ опублікували матеріали, присвячені корупції у вищих ешелонах влади в низці країн. Розслідування базується на документах компанії Mossack Fonseca (Панама, БВІ). Репортери із 76 країн опрацювали понад 11 млн документів щодо офшорних компаній та їхніх власників. Вони повідомляють, що знайшли важливу інформацію щодо 12 чинних чи колишніх лідерів держав світу.

  Попередній матеріал
  Кожна восьма дитина Донбасу бачила бойові міни та снаряди - ЮНІСЕФ
  Наступний матеріал
  ЗМІ отримали офіційне роз'яснення, навіщо Порошенку офшори та куди йдуть податки Roshen

  Президент України прокоментував інформацію Panamapapers про офшори

  В окупованому Краснодоні вибухнув ешелон з паливом: опубліковані фото і відео

  У Мінінформполітики схвалили публікацію "офшорних" матеріалів Panamapapers

  У РНБО відреагували на антиукраїнський випад "неадекватного мрійника" Медведєва