president.gov.ua

Президент України прокоментував інформацію Panamapapers про офшори

  Петро Порошенко запевнив: відійшов від управління активами, доручивши цю справу відповідним консалтинговим та юридичним компаніям

  Президент України Птеро Порошенко уперше з часу оприлюднення документів т. зв. "Панамського архіву" прокоментував розтиражовані дані про офшорні компанії, пов’язані з Roshen. Відповідний допис оприлюднений на сторінці глави держави у Facebook.

  Він написав таке: "Я перша посадова особа в Україні, яка серйозно ставиться до декларування своїх статків, сплати податків і питання конфлікту інтересів, які вирішую в рамках українського законодавства та міжнародного приватного права".

  Петро Порошенко запевнив: ставши Президентом, він відійшов від управління активами, доручивши цю справу відповідним консалтинговим та юридичним компаніям. Тож тепер він очікує, що вони нададуть вичерпні пояснення для української та міжнародної преси.

  Нагадаємо, 5.ua зробив добірку найбільш знакових реакцій українських політиків, журналістів та користувачів соцмереж на дражливу інформацію із їхніми часто діаметрально протилежними думками.

  Попередній матеріал
  СБУ перевіряє інформацію про російське громадянство 29 депутатів Одеської міськради
  Наступний матеріал
  В окупованому Краснодоні вибухнув ешелон з паливом: опубліковані фото і відео
  Теги:
  Loading...

  У Мінінформполітики схвалили публікацію "офшорних" матеріалів Panamapapers

  Panamapapers: Реакція суспільства на найбільший злив документів про офшори в історії

  Агенція Reuters розкрила схеми передачі нерухомості доньці та ймовірним коханкам Путіна