5 канал

"Реформи проти корупції" про офшори Порошенка: Три компанії необхідні для того, щоб не платити податки в Європі

При розподілі дивідендів фабрики Roshen всі податки виплачуються саме в Україні

Відповідаючи на запитання, навіщо було реєструвати три компанії, пов’язані з Roshen, одна з яких офшорна, голова громадської організації "Реформи проти корупції" Анатолій Родзинський заявив, що це необхідно для того, аби не сплачувати податки в Європі. Про це він сказав в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе".

"Справа в тому, що одним зі звинувачень є так зване звинувачення у несплаті податків, тобто підозра, що Президент начебто це робив для того, щоб не платити податки в Україні. Це абсолютна неправда. Тобто фабрика Roshen продовжує платити податки на прибуток, ПДВ тощо. Більше того, при розподілі дивідендів всі податки виплачуються якраз саме в Україні. Тобто три компанії було необхідно для того, щоб не сплачувати податки в Європі", - зазначив він.

Зі слів експерта, те, що за документами Президент України володіє 1000 акціями вартістю $1000, - це лише особливості й нюанси створення компанії на Британських Віргінських островах. Вони не оплачуються. 

"Справді, за документами Президент начебто володіє 1000 акціями вартістю $1000. Але це такі особливості й нюанси затвердження компанії на Британських Віргінських островах, що ці акції майже ніколи не оплачуються - усталена практика. Відповідно їхня ціна - нуль ... Відповідно вони не можуть бути відображені в деклараціях і не повинні відображатися в деклараціях як таких", - зауважив Родзинський.

Нагадаємо, Президент України прокоментував інформацію Panamapapers про офшори.

Попередній матеріал
Аваков звільнив начальника Рівненської поліції і призначив нового
Наступний матеріал
В печері Канзаса знайшли зниклий патент братів Райт на перший літак
Теги:
Loading...

"Реформи проти корупції" про офшори Порошенка: Це структура для передачі у "сліпий траст" за англійським правом

У Мінінформполітики схвалили публікацію "офшорних" матеріалів Panamapapers

Panamapapers: Реакція суспільства на найбільший злив документів про офшори в історії

У Кремлі прокоментували публікацію Panamapapers про офшори: "Путін - головна мішень скандалу"