Міноборони: Солдати-строковики не служитимуть у зоні АТО

Солдати-строковики не служитимуть у зоні проведення Антитерористичної операції

Про таке розпорядження Президента повідомив сьогодні, 5 квітня, на брифінгу речник Міністерства оборони Олексій Чорнобай. Призов розпочнеться від 5 травня і триватиме до 30 червня.

"Відповідно до розпорядження Президента України, солдати-строковики проходитимуть службу винятково поза межами району проведення АТО. Чисельність громадян, яких планується призвати, уточнюється і буде залежати від заходів державних силових структур. Призову підлягатимуть громадяни України, яким до дня відправлення у військову частину виповнилося 20 років, а також старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від строкової військової служби", - зазначив Чорнобай.

Крім того, він повідомив, що 150 одиниць озброєння та  техніки закупило цьогоріч Міністерство оборони для Збройних сил України. За його словами, поповнилися військові склади й боєприпасами.

"Згідно з державним оборонним замовленням цього року для ЗСУ закуплено та поставлено близько 150 одиниць озброєння та військової техніки, у тому числі новітні БТРи, 120-мм міномети, бойові броньовані машини та наземні блокатори. Крім того, до ЗСУ надійшло понад 100 одиниць автомобілів різних модифікацій та 28 тисяч боєприпасів", - додав Чорнобай.

Нагадаємо, у Міністерстві оборони не виключають можливості запровадження сьомої хвилі мобілізації, але в меншій кількості.

Попередній матеріал
США не змінять ставлення до Порошенка через офшорний скандал - речник Білого дому
Наступний матеріал
Нідерландці щодо референдуму налаштовані скептично, бо не зовсім розуміють, про що їх запитують - Іванов

Прикордонників-строковиків не будуть відправляти у зону АТО - Король

Осінній призов-2015: понад 60 строковиків з Тернополя пішли до війська

Солдатам-строковикам виплачуватимуть грошову допомогу у розмірі двох мінімальних зарплат - Мінсоцполітики