'ПриватБанк'
'ПриватБанк' Depositphotos

Справа офшорних компаній Суркісів: "ПриватБанк" звернувся до НАБУ щодо судді Вовка

  Читайте по-русски
  У заяві банку зазначається, що суддя Сергій Вовк у порушення вимог законодавства, зловживаючи службовим становищем, прийняв до розгляду заяви позивачів

  "ПриватБанк" 12 серпня звернувся в НАБУ із заявою про вчинення суддею Сергієм Вовком кримінального правопорушення – банк стверджує, що визначення судді у справі офшорних компаній Суркісів здійснювалося з порушенням встановленого порядку. Про це повідомляє пресслужба банку.

  "12 серпня 2020 року "ПриватБанк" звернувся до Національного антикорупційного бюро України із заявою про вчинення кримінального правопорушення відносно судді Печерського районного суду м. Києва Вовка С.В. У поданій заяві банк стверджує, що визначення судді для розгляду заяви у справі № 757/7499/17 за позовом 6 компаній-нерезидентів, пов'язаних із родиною Суркісів, здійснювалося з порушенням встановленого порядку визначення судді", – йдеться в повідомленні.

  У заяві банку, зокрема, зазначається, що суддя Сергій Вовк у порушення вимог законодавства, зловживаючи службовим становищем, прийняв до розгляду заяви позивачів.

  "У банку вважають, що зазначені дії грубо порушують право на повноважний суд, ставлять під сумнів справедливість та незалежність суду і підривають авторитет і престиж судової влади в суспільстві. У діях судді Печерського районного суду м. Києва Вовка С.В. вбачаються ознаки кримінальних правопорушень, а саме: зловживання владою та втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду", – додали в банку.

  Як повідомляв 5.UA, представники "ПриватБанку" заявили в американському суді, що його колишні власники "відмили" у США майже 800 мільйонів доларів.

   

  Попередній матеріал
  Як безпечно сходити в ресторан: карантинні поради від МОЗ
  Наступний матеріал
  "Європейську солідарність" вважають головною опозиційною партією в Україні – опитування
  Loading...

  Мовчання Зеленського у справі "ПриватБанку" руйнує міжнародну коаліцію з підтримки України – Порошенко

  Розслідування Мін'юсту США про масштабні розкрадання коштів "ПриватБанку" – "ЄС" вимагає від Зеленського реакції

  Мін'юст США вимагає конфіскувати у Коломойського нерухомість у Штатах: чи пов'язано це з "ПриватБанком" – сюжет

  Коломойський, звинувачений мін'юстом США у мільярдних крадіжках, є партнером президента Зеленського – WP

  Мін'юст США звинуватив Коломойського в крадіжках мільярдів із "ПриватБанку"

  Як тільки Коломойський опиниться в цивілізованій країні, на нього чекає в’язниця – Фурса