Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

Мовчання Зеленського у справі "ПриватБанку" руйнує міжнародну коаліцію з підтримки України – Порошенко

Читайте по-русски
Зеленський-президент став для Коломойського своєрідним "прикриттям", пише Kyiv Post

Зеленський – фігурант одного зі скандалів, пов'язаних із виведенням коштів "ПриватБанку". Зокрема, у лютому 2019 року було оприлюднено інформацію про те, що протягом 2012-2016 років понад мільярд гривень коштів вкладників "ПриватБанку" вивели на рахунки студії "Квартал 95". 

Крім того, Kyiv Post повідомляє, що на виборах президента в 2019 році Зеленський переміг саме завдяки підтримці медіаресурсів Коломойського і став для олігарха свого роду "прикриттям".

За словами лідера "Європейської солідарності" Петра Порошенка, мовчання Банкової у цій справі (розкрадання коштів із "ПриватБанку" – ред.) є небезпечним, оскільки руйнує усі зусилля міжнародної коаліції з підтримки України. Про це він заявив в інтерв'ю Вінницькому місцевому телеканалу.

"Мовчання пана Зеленського, бездіяльність нашої правоохоронної системи, відсутність співпраці з американськими партнерами створює дуже небезпечну ситуацію, яка дискредитує Україну у світі. Безумовно, що ми будемо вимагати, щоб Україна йшла на цю співпрацю, наголошувала на своїй відкритості і лише таким способом можна зберегти довіру, яка була побудована ще за моїх часів, бо Японія, Австралія, Нова Зеландія, Канада, Сполучені Штати, Латинська Америка, Європа, всі були учасниками нашої коаліції. Якщо зараз ці кроки абсолютно некомпетентні і непрофесійні руйнують дипломатичний імідж і нашу коаліцію, думаю, наслідки будуть надзвичайно важкими", – наголосив Порошенко.

Нагадаємо, як стало відомо, після цивільних скарг Мін'юсту США, який звинуватив українського олігарха Ігоря Коломойського у шахрайстві та відмиванні грошей, йому можуть бути висунені й кримінальні обвинувачення.

Попередній матеріал
Справа Шеремета: суд змінив запобіжний захід Кузьменко на цілодобовий домашній арешт – подробиці (оновлено)
Наступний матеріал
Псевдовибори Лукашенка: чому не вдається цього разу – Яковлєв
Loading...