Ігор Коломойський
Ігор Коломойський Фото: Vladyslav Sodel (Влад Содель)

Мін'юст США звинуватив Коломойського в крадіжках мільярдів із "ПриватБанку"

Читайте по-русски
Мін'юст США хоче конфіскувати нерухомість Коломойського і Боголюбова на $70 млн

Міністерство юстиції США вимагає конфіскації двох об'єктів комерційної нерухомості, придбаних на кошти, незаконно привласнені у "Приватбанку" в Україні. Відповідну інформацію оприлюднив мін'юст США.

Зазначається, що Сполучені Штати подали два цивільні позови про конфіскацію майна в окружний суд Південного округу Флориди, стверджуючи, що комерційна нерухомість у Луїсвіллі (Кентуккі) і Далласі (Техас), придбана з використанням коштів, незаконно привласнених із "Приватбанку" в Україні, підлягає конфіскації на підставі федерального законодавства про відмивання грошей.

"У позовах стверджується, що Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, які володіли "Приватбанком", одним з найбільших банків України, обманним шляхом привласнили кошти банку на мільярди доларів. Обидва отримали шахрайські позики і кредитні лінії приблизно з 2008 по 2016 рік, коли схема була розкрита, а банк був націоналізований Національним банком України", – йдеться в повідомленні.

Крім того, вказує мін'юст США, у скаргах стверджується, що вони відмивали частину злочинних доходів за допомогою безлічі банківських рахунків підставних компаній, перш за все в кіпрському відділенні "Приватбанку", до того, як перевели кошти у Сполучені Штати.

Разом з тим мін'юст США підкреслює, що всі відповідачі вважаються невинуватими, доки їх провина не буде доведена в суді.

Мін'юст США офіційно звинуватив Коломойського
Мін'юст США офіційно звинуватив КоломойськогоСкріншот доповіді

Як повідомляв 5.UA, журналісти виявили, що Коломойський пов'язаний із фірмою, яка "кинула" українську оборонку на $8 млн

Попередній матеріал
Як "випадковий" похід Зеленського до магазину вела ціла група фотокорів і телеоператорів – фото
Наступний матеріал
Хочеш летіти – плати: в Україні почали брати збір за авіаперевезення
Loading...