'ПриватБанк'
'ПриватБанк' Depositphotos

В ОГПУ позов Коломойського проти Порошенка назвали "скаргою від простих людей" – адвокати

  Читайте по-русски
  Напередодні генпрокурор Венедіктова виступила з черговим "відосиком"

  Адвокати п'ятого президента України Петра Порошенка прокоментували нові кримінальні провадження проти лідера партії "ЄС", зареєстровані за заявами ексвласника "ПриватБанку" Ігоря Коломойського. Зокрема, як розповів Ігор Головань під час брифінгу, після засідання Печерського суду, який залишив без задоволення клопотання Офісу ГПУ, Ірина Венедіктова опублікувала черговий "відосик".

  "Всі пам'ятають, як прокуратура фактично відмовилася підтримувати свої вимоги і поспішно заявила про завершення досудового розслідування. У той же вечір генеральний прокурор Венедіктова, як зазвичай вже, виступила з відосиком, пояснюючи причини свого провалу, а також розповідаючи про те, що начебто будуть ще й інші кримінальні провадження проти Петра Порошенка за заявами звичайних людей, що надходять начебто зі всієї України", – зазначив Головань.

  "У той же вечір за заявою "звичайної" людини на прізвище Коломойський Офісом генерального прокурора було зареєстровано чотири кримінальні провадження відносно Петра Порошенка. Коломойський виступив зі стандартним набором, і звичайно його заяви стосуються "ПриватБанку", – повідомив адвокат Порошенка. Він наголосив, що і цього разу йдеться про завідомо неправдиві звинувачення.

  "Навіть сама логіка подібних інсинуацій, як їх іще назвати, тепер уже особисто Коломойського, дуже дивна – виходить, що завдавали шкоди "ПриватБанку", розголошуючи його таємницю, тобто повідомляючи про "ПриватБанк" правдиві відомості. Виходить, що завдавали шкоди тодішнім акціонерам "ПриватБанку", – зазначає Головань.

  Адвокат Ілля Новіков додав: "Ми бачили до цього, що Ігор Коломойський і близькі йому люди зацікавлені у провадженнях, які стосуються Петра Порошенка. Це перший момент, коли Ігор Коломойський вийшов особисто на арену. У нас настає новий етап розвитку усіх цих справ. Це чудово пов'язується з усіма подіями щодо відставки керівництва НБУ. Це чудово пов'язується з судовими процесами щодо повернення "ПриватБанку" під керівництво Коломойського і близьких йому осіб. Це ще раз підкреслює, наскільки політичні переслідування щодо Порошенка пов'язані з діями на інших фронтах".

  Нагадаємо, за заявою олігарха Ігоря Коломойського у середу, 8 липня, Офіс генпрокурора зареєстрував чотири нових кримінальних провадження щодо Петра Порошенка.

  Попередній матеріал
  Усі літні розваги в одному місці: де відпочити на ВДНГ
  Наступний матеріал
  Viber, TikTok та інші додатки не працюють – як це пов'язано з Facebook
  Loading...