Боголюбов та Коломойський , "ПриватБанк"
Боголюбов та Коломойський , "ПриватБанк" фото РБК-Україна

"ПриватБанк" програв компанії Коломойського суд на суму 17 млн грн

  Читайте по-русски
  Зазначається, що ці гроші компанія, як поручитель "ПриватБанку" по рефінансуванню, виплатила Нацбанку на підставі мирової угоди

  Компанія "Арлан", власниками якої є колишні власники "ПриватБанку" Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, виграла в суді 17,3 млн гривень. Про це йдеться в рішенні Господарського суду Києва, передає Finbalance.

  Зазначається, що ці гроші компанія, як поручитель "Приватбанку" по рефінансуванню, виплатила Нацбанку на підставі мирової угоди, затвердженої рішенням Центрального апеляційного госпсуду від 18 вересня 2019 року.

  Суд визнав безпідставними посилання "ПриватБанку" на те, що позивач з укладенням договору іпотеки взяв на себе обов'язок відповідати перед кредитором в повному обсязі заборгованості за кредитним договором.

  21 квітня Північний апеляційний госпсуд відкрив апеляційне провадження за скаргою "ПриватБанку" на рішення Госпсуду Києва.

  Нагадаємо, Апеляційний суд минулого тижня залишив чинною ухвалу про зобов'язання виконувати депозитні договори між "ПриватБанком" та шістьма офшорними компаніями, які пов'язують із братами Суркісами. Вклади разом із відсотками становлять 250 мільйонів доларів.

  Як повідомляв 5.UA, 25 лютого 2020 року за клопотанням державного виконавця Мін'юсту суддя Печерського районного суду Києва Підпалий, вирішуючи питання щодо роз'яснення ухвали про забезпечення позову шести офшорних компаній, пов'язаних із Суркісами, розгляд якого зупинено ще в 2017 роцістав на бік позивачів, тобто Суркісів.

  Попередній матеріал
  200 тис. українських ПЛР-тестів відправлять у регіони – ОПУ
  Наступний матеріал
  В Україні знизилися ціни на бензин та дизпаливо – подробиці
  Loading...

  Суд дозволив Коломойському не повертати "ПриватБанку" 247 АЗС – установа подає апеляцію

  Якщо суд вирішить справу "Привату" на користь Суркісів, державі доведеться повернути 30 млрд грн – юридичний радник "ПриватБанку"

  Завод Коломойського таки стягнув із "ПриватБанку" майже 22 млн грн – відповідь не забарилася

  Суд задовольнив позов НБУ до Коломойського щодо нерухомості на 100 мільйонів – подробиці

  "ПриватБанк" і в Ізраїлі позивається проти Коломойського та Боголюбова – скільки вимагає

  Коломойський не сплачуватиме борг розміром 7,5 млрд "ПриватБанку" – ЗМІ