foto

Британський суд відхилив останню спробу Коломойського не допустити розгляду позову "Приватбанку" в Лондоні

  Читайте по-русски
  Позов "Привату" проти Коломойського таки розглядатиметься по суті у Верховному Суді Британії. У "Приватбанку" упевнені, що їм вдасться відшкодувати понад 3 млрд доларів

  Верховний Суд Великобританії відмовив Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову в праві на оскарження торішнього рішення Лондонського суду про юрисдикцію позову "ПриватБанку". Про це йдеться на сайті банку.

  Коломойський, Боголюбов і шість компаній, зареєстрованих в Англії і на Британських Віргінських островах, просили дозволити оскарження жовтневого рішення Апеляційного суду, який повністю скасував рішення Високого Суду Лондона від листопада 2018 року і яким було підтверджено, що англійський суд має юрисдикцію розглядати позов "ПриватБанку" щодо шахрайства, вчиненого за попередньою змовою осіб.

  "У рішенні, винесеному 6 квітня 2020 року суддями Рідом, Брігсом і Сейлсом, Верховний Суд підтвердив, що в задоволенні клопотань про дозвіл на оскарження має бути відмовлено, "оскільки клопотання не стосуються питань права, які повинні розглядатися в цей момент". Верховний Суд також зобов'язав пана Коломойського, пана Боголюбова і компанії відшкодувати витрати, яких зазнав "ПриватБанк" у зв'язку з їх невдалими клопотаннями", – заявили в банку.

  Коломойський, Боголюбов і їхні компанії більше не мають жодних способів оскарження, тому позов "ПриватБанку" буде розглядатися по суті у Високому Суді Лондона. Банк упевнений, що в підсумку йому вдасться відшкодувати понад 3 млрд доларів, яких вимагають у провадженнях.

  Нагадаємо, 3 квітня "ПриватБанк" на Кіпрі подав новий позов на $5,5 млрд проти колишніх власників, а також одного з топменеджерів і двох офшорних компаній.

  Попередній матеріал
  На Донбасі окупанти обстріляли авто українських журналістів
  Наступний матеріал
  13 тисяч правок "антиколомойського закону" від "слуг" наближають Україну до дефолту – Федина
  Loading...

  "ПриватБанк" подав новий позов на $5,5 млрд проти Коломойського & Ко

  Коломойський не сплачуватиме борг розміром 7,5 млрд "ПриватБанку" – ЗМІ

  Коломойський і Боголюбов зобов'язані виплатити "ПриватБанку" 11 млн фунтів – рішення Лондонського суду

  Позов Коломойського про повернення йому акцій "ПриватБанку": суд призупинив розгляд провадження

  Лондонський суд підтримав "ПриватБанк" у спорі з Коломойським

  "Потрібно домовитися": Зеленський допускає програш Коломойському у справі "ПриватБанку"