Ігор Коломойський
Ігор Коломойський Кадр із відео програми \"Схеми\"

Завод Коломойського таки стягнув із "ПриватБанку" майже 22 млн грн – відповідь не забарилася

  Читайте по-русски
  У "ПриватБанку" кажуть, що учасники пікетів, які влаштовують під стінами установи, провокують конфлікти з працівниками банку

  29 січня "ПриватБанк" виплатив Нікопольському заводу феросплавів, який належить олігарху Ігорю Коломойському, 21,8 млн грн, виконавши рішення Господарського суду міста Києва від 17 грудня 2019 року. Про це повідомила пресслужба банку.

  "Водночас банк подав апеляційну скаргу на рішення суду, вважаючи рішення суду першої інстанції неправомірним, а дії організаторів пікету – черговою спробою тиску на банк. Виконання рішення суду першої інстанції робить абсолютно безпідставним проведення масового пікету "співробітників" заводу, який проводиться з вересня 2019 року перед центральними офісами банку у Дніпрі та Києві. Протести мають на меті заважати нормальній життєдіяльності банку та здійснювати тиск на співробітників і клієнтів "ПриватБанку", – йдеться в повідомленні.

  У пресслужбі додали, що учасники пікетів провокують конфлікти з працівниками банку, "блокуючи проїзди та виїзди з його офісів та перешкоджаючи нормальній роботі". Поліція зареєструвала 134 звернення від працівників банку та інших громадян за фактами порушення правопорядку учасниками протестів.

  Довідково: 28 серпня 2019 року Господарський суд Дніпропетровської області затвердив мирову угоду між Національним банком і Нікопольським заводом феросплавів. Ініціатором був НЗФ. Згідно з угодою, завод зобов'язувався погасити заборгованість "ПриватБанку" за кредитом рефінансування розміром 21,8 млн грн. 6 вересня завод достроково погасив заборгованість, хоча суд дав йому на це 12 місяців.

  У вересні НЗФ подав до Господарського суду Києва позов з метою стягнути з "ПриватБанку" заборгованість розміром 21,8 млн грн. 17 грудня суд задовольнив позов заводу до банку. "ПриватБанк" оскаржив це рішення.

  Попередній матеріал
  Спалах коронавірусу: в Китай відправлять два авіарейси, аби забрати українських туристів
  Наступний матеріал
  Держкіно очолила Марина Кудерчук – що про неї відомо
  Loading...

  Позов Коломойського про повернення йому акцій "ПриватБанку": суд призупинив розгляд провадження

  Лондонський суд підтримав "ПриватБанк" у спорі з Коломойським

  "Потрібно домовитися": Зеленський допускає програш Коломойському у справі "ПриватБанку"

  Дебати щодо націоналізації "ПриватБанку" пройдуть у закритому режимі – суд призначив дату

  Розгляд позову Коломойського щодо націоналізації "ПриватБанку" – подробиці закритого засідання

  Повернення акцій "ПриватБанку" Коломойському – суд знову переніс розгляд справи