Ігор Коломойський
Ігор Коломойський Фото: Vladyslav Sodel (Влад Содель)

Позов Коломойського про повернення йому акцій "ПриватБанку": суд призупинив розгляд провадження

Читайте по-русски
Це рішення прийняла 16 жовтня суддя Людмила Шкурдова

Розгляд провадження за позовом про незаконність договору купівлі-продажу "ПриватБанку" призупинив Господарський суд Києва. Про таке повідомляє "5 канал".

Слід зазначити, що це рішення прийняла 16 жовтня суддя Людмила Шкурдова. Представник Національного банку зауважив – таке рішення може бути пов'язаним з іншими справами "ПриватБанку". Зокрема, одна із них нині розглядається у апеляційному адмінсуді, інша – у палаті Верховного суду. То ж дата наступного засідання у справі позову Коломойського поки невідома.

Крім того, засідання Господарського суду Києва скасували через повідомлення про псевдомінування. Дзвінок про вибухівку отримали за 45 хвилин до початку засідання, всіх учасників процесу евакуювали, як і працівників судової установи.

Як відомо, у справі вже завершений розгляд по суті, нині мали відбутися дебати. Активісти, що прийшли під стіни суду, наголошують – головуюча суддя заангажована та імовірно "підігрує" позивачеві Коломойському. Нібито саме тому було ухвалено зробити процес розгляду справи закритим. Сама ж служителька феміди заявила – матеріали справи містять банківську таємницю, тому процес відкритим бути не можу.

Довідка: предмет судової суперечки – це договір, за яким держава Україна отримала у власність акції "ПриватБанку" в процесі націоналізації на прохання самих же його найбільших акціонерів Коломойського і Боголюбова.

Нагадаємо, економіст Сергій Фурса заявив, що рішення Апеляційного суду Англії та Уельса, який 15 жовтня підтримав "ПриватБанк" у спорі з колишніми власниками – Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим – не вплине на ситуацію із Міжнародним валютним фондом

Попередній матеріал
The New York Times відмовилася змінювати написання назви української столиці з Kiev на Kyiv – причини
Наступний матеріал
Законопроєкт №1210 занадто "сирий", сенсу ставити його на голосування немає – Южаніна
Loading...

"Потрібно домовитися": Зеленський допускає програш Коломойському у справі "ПриватБанку"

Дебати щодо націоналізації "ПриватБанку" пройдуть у закритому режимі – суд призначив дату

Розгляд позову Коломойського щодо націоналізації "ПриватБанку" – подробиці закритого засідання

Юридичний радник "ПриватБанку" назвав умову, за якої банк і надалі лишатиметься державним

"ПриватБанк" проти Коломойського: у суді Лондона почали розглядати справу

З понад 400 об'єктів, що належать компанії Коломойського, зняли арешт