Дмитро Разумков
Дмитро Разумков Facebook

Разумков заговорив про мовний закон: "Я прихильник того, щоб підтримувати українську мову, але діяти механізмом пряника"

  Читайте по-русски
  Разумков сказав, що можна було б впровадити систему пільг

  Глава президентської партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив, що є прихильником підтримки української державної мови, але діяти потрібно механізмом пряника. Про це він сказав в інтерв'ю "Новому времени".

  "Я прихильник того, щоб підтримувати українську державну мову, але діяти механізмом пряника, як і говорив президент Зеленський. Наприклад, введення пільг на виробництво україномовного телевізійного контенту, пільг для бізнесу, який створює україномовний контент", – зазначив Разумков.

  Він також прокоментував своє недавнє інтерв'ю російському виданню "Коммерсант". Разумков зауважив, що дуже давно не давав інтерв'ю російським ЗМІ, але "готовий спілкуватися і співпрацювати із засобами масової інформації, які не шкодять моїй країні".

  Як повідомляв 5.UA, у червні 2019 року у Зеленського заявили, що планують змінити мовний закон. "До мовного закону можуть бути внесені правки", – сказав тоді представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук. 

  Попередній матеріал
  В окупованому Севастополі під час незаконних розкопок виявили древній храм – ЗМІ
  Наступний матеріал
  "Ніхто з цих людей на "Таврії" не їздить": Кличко прокоментував дзвінок Зеленського з "Південмашу" щодо трамваїв
  Loading...