Дмитро Разумков
Дмитро Разумков Facebook

Разумков заявив, що швидко закінчити війну на Донбасі не вдасться

  Читайте по-русски
  Шлях до миру – "це великий шлях, який повинна пройти вся країна", сказав чільник "Слуги народу"

  Швидко закінчити війну на Донбасі не вдасться, це великий шлях, який має пройти Україна. Про це заявив голова партії "Слуга народу" Олександр Разумков в інтерв'ю "Новому времени".

  Політик сказав: "Звичайно, від нас (нового парламенту – ред.) хотітимуть швидкого закінчення війни, хоча всі розуміють, що закінчити швидко її не вдасться, і вирішує це зовсім не парламент. Це великий шлях, який повинна пройти вся країна, всі ми разом".

  Він також розповів про порядок денний майбутнього парламенту в перші місяці його роботи і пріоритетні законопроекти. Разумков зауважив, що країна нині у такій ситуації, що будь-який сектор є пріоритетним.

  На прохання журналіста конкретизувати, які непопулярні питання новообрані депутати готові вирішувати насамперед, голова "Слуги народу" назвав ринок землі.

  "Ринок землі, звичайно, суперечливе питання. Його вирішення, з одного боку, може знизити підтримку, але, думаю, нам вдасться вирішити його так, що це зіграє нам у плюс", – сказав Разумков. Але при цьому відмовився говорити про конкретні законопроекти "до закінчення їх аналізу і початку слухань".

  На запитання про те, які три завершені реформи він хотів би побачити підсумком своєї роботи в парламенті, Разумков відповів: "Це велика політична реформа, яка містить багато компонентів, і антикорупцію зокрема. Це освітня і медична реформи, перебігом яких я незадоволений".

  Нагадаємо, швидке припинення війни з РФ було однією з головних передвиборчих обіцянок Володимира Зеленського на президентських і, відповідно, його партії на парламентських виборах. При цьому виборців намагалися переконати у тому, що бойові дії начебто не припиняються не через політику Росії, а з причини матеріальної зацікавленості тодішньої української влади.

  Як повідомляв 5.UA, Разумков розповів, що буде з комітетами Верховної Ради.

   

  Попередній матеріал
  Всесвітньо відоме дитинча дюгоня Маріам померло від того, що проковтнуло пластикові відходи
  Наступний матеріал
  На Львівщині впав військовий гелікоптер Мі-2
  Loading...