Андрій Полтава
Андрій Полтава Facebook / За Чай.com

"Завдання Зеленського і КО – дискредитація всього українського": Полтава про перші 100 днів президента

Читайте по-русски
Нова влада не поважає ветеранів, армію і український народ, – вважає волонтер

Новій владі нема чим похизуватися за перші 100 днів, тож вона тисне на попередників силами ДБР і таким чином виступає проти всього українського. Про це у студії "5 каналу" заявив автор Youtube-каналу "Вата-Шоу", волонтер, телеведучий Андрій "Полтава" Карпов.

"По цих справах, по хабарах, так як вони це подають, основне завдання яке: дискредитувати ідею українства, держави, Майдану і всього іншого. Зараз завдання дискредитувати всіх цих людей. Проти волонтерів, проти людей, які працювали в тій команді, які витягували Україну з війни, тому що треба було і там встигати, і щось змінювати в країні. Звичайно, ці всі дії зараз будуть дискредитуватися", – пояснив Полтава.

За його словами, якщо при попередній владі були проблеми, але й була певність, що Україна існуватиме, то сучасна верхівка здатна "злити державу".

"Вони готові зливати нас повністю. Вони хочуть, щоб армія і волонтери були деморалізовані і, в кінці-кінців, українці махнули рукою і сказали: та робіть що хочете", – зазначив волонтер.

Також, на думку блогера, скасування параду на День Незалежності є свідченням того, що команда Зеленського прагне підмінити всі принципи останніх 5-ти років і змусити українців забути про війну, яку їм не вдалося припинити.

"Парад – це репетиція перемоги, параду перемоги. А хода – що це? У країні, яка воює, парад потрібен. Те, що вони зараз все це скомкали: спочатку відмовилися, коли волонтери сказали "ми все одно проведемо", – вони вирішили, давайте "озаглавім ето". Дуже прикро. Прикро, що ця влада не поважає ветеранів і армію, не поважає український народ", – сказав Полтава.

Повне відео розмови з експертом можете переглянути тут:

Раніше, волонтерка Яна Зінкевич, завила, що парад, де учителі, лікарі і попереду президент Зеленський – нагадує совєцьку традицію минулого століття.

 

Попередній матеріал
Затримання Гримчака: ГПУ пояснила, до чого тут справа Чорновол і чернігівський суд
Наступний матеріал
"Інофрмаційний вечір" на "5 каналі": в студії народні депутати – трансляція