Борис Шефір
Борис Шефір Детектор Медіа

"Путін – розумна людина, а закон про мову треба скасувати", – персонаж із найближчого оточення Зеленського

Читайте по-русски
Нібито зацікавлених із українського боку вони прибрали, а от як будуть домовлятися з Путіним – не повідомив, як і власне те, як має "затихнути" війна

Про бізнес із країною-агресором, скасування закону про мову та про те, як треба закінчувати війну з "розумною людиною", розповів співвласник студії "Квартал 95", брат першого помічника президента Володимира Зеленського Борис Шефір виданню "Детектор медіа".

Щодо кінопродукції та бізнесу з Росією він заявив, що сподівається співпрацювати з країною-окупантом уже в найближчі роки.

"Ми сподіваємося, що через два роки російський ринок для нас відкриється. Якби нам всередині України дозволили проводити російською, ми б могли торгувати з Росією цією продукцією", – сказав Борис Шефір.

Крім того, коментуючи закон про мову, Шефір заявив, що мовні пільги для української подавляють.  

"Закон про мову потрібно скасувати і прийняти нормальний закон", – розповів про очікування Шефір.

Також він зазначив, що війну в Україні почали політики, аби збагатитися на ній. Та сподівається, що нові політики закінчать війну.

"Цю війну, яку розв'язали політики, сподіваюся, сьогоднішні політики закінчать. Моє ставлення до війни таке, що я розумію: її затіяли, щоб підзаробити грошенят і з того, і з іншого боку", – вважає співвласник "Кварталу 95".

Брат першого помічника Зеленського додав, що якщо прибрати з влади людей, які зацікавлені в продовженні війни, то вона "затихне". Нібито зацікавлених із українського боку вони прибрали, а от як будуть домовлятися з Путіним – не повідомив, як і власне те, як має "затихнути" війна.

"У нас у передвиборчій програмі написано, що якщо прибрати людей, матеріально зацікавлених у війні, вона закінчиться. В даному випадку колишній президент і його оточення були зацікавлені в продовженні війни. Ми їх прибрали, і я впевнений, що вона затихне".

До того ж, він зауважив, що Путін – розумна людина і з ним можна домовитись, в іншому випадку – оголосять справжню війну.

"Якщо ми дуже захочемо, ми з ними домовимося. Ви думаєте, Путін – маніяк, який любить постріляти в живих людей? Він що, псих? Він розумна людина. Так, у нього імперські амбіції. Але можна ж домовитися. А якщо ні, то будемо оголошувати справжню війну", – сказав бізнесмен.

Попередній матеріал
"Взагалі ніколи не була членом жодної партії": Геращенко розповіла, чи йтиме у ВР з якоюсь політсилою
Наступний матеріал
Секретар РНБО Данилюк повідомив, як будуть відбуватися переговори з Росією
Loading...

Чільники МЗС Франції та Німеччини зустрілися із Зеленським – які заяви зробили після зустрічі

На сайті АП опублікували стенограму зустрічі президента Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради – повний текст

Президент зустрівся з рідними полонених українців – що обговорили

"Купол ВР щось робить зі свідомістю людей": Зеркаль розповіла, чи збирається йти в політику

На Берлін: Зеленський відвідає Німеччину в другій половині червня

Зеленський доручив МЗС забезпечити НАБУ пряму співпрацю з міжнародними партнерами