Епіфаній і Філарет
Епіфаній і Філарет glavred.info

Присутність Філарета на інавгурації Президента прокоментував очільник ПЦУ

  Читайте по-русски
  За його словами, святійший патріарх Філарет є моральним авторитетом

  В коментарі журналістам у кулуарах Верховної Ради предстоятель ПЦУ Епіфаній заявив, що почесний патріарх Православної Церкви України Філарет заслуговує бути присутнім на інавгурації Президента України. Про таке повідомляє "Радіо Свобода".

  "Святійший патріарх Філарет є моральним авторитетом, який зробив багато для становлення незалежної української помісної православної церкви, тому він повинен бути присутнім на таких урочистих заходах, які пов'язані загалом із нашою Українською державою", – сказав Епіфаній.

  Як повідомляв 5.UA, шостий Президент України Володимир Зеленський на урочистому засіданні Верховної Ради присягнув українському народові

  Зеленський, поклавши руку на Конституцію, проголосив: "Я, Володимир Зеленський, волею народу обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі".

  Попередній матеріал
  Міністр оборони Степан Полторак написав заяву про відставку
  Наступний матеріал
  Потрібно ще багато змінити: Супрун не збирається у відставку
  Loading...

  Філарет контролює майже всі гроші, що надходять у церковну касу Києва – Епіфаній

  Епіфаній: процес переходу парафій у ПЦУ призупинився після виборів президента

  Епіфаній заявив, що Священний синод ПЦУ збереться вже 24 травня

  Епіфаній про зустріч із Зеленським: ПЦУ підтримає владу в діях, які стверджуватимуть Україну як європейську незалежну країну

  "Розуміє вагу свого слова": Самохвалова пояснила, чому Епіфаній не взяв участі в зверненні, ініційованому Зеленським

  Стало відомо, чому Епіфаній не з'явився на відео Зеленського – ЗМІ