Порошенко і Маруся Звіробій
Порошенко і Маруся Звіробій eurosolidarity.org

Порошенко закликав політичні сили підтримати кандидатуру Марусі Звіробій на виборах в Івано-Франківській області

Читайте по-русски
Лідер "ЄС" зазначив, що Україні дуже дорого обійшлася "епоха шоуменів", які виявилися невігласами і непрофесіоналами

"Європейська солідарність" офіційно висунула кандидатом на виборах народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №87 відому волонтерку, добровольця, десантницю Марусю Звіробій. Таке рішення ухвалив з’їзд партії. Про це повідомила прес-служба "ЄС".

Лідер партії, п’ятий Президент Петро Порошенко зазначив, що абсолютно не випадково саме в День пам’яті Героїв Крут з’їзд висуває справжню героїню війни проти російської агресії.

"Маруся Звіробій, яка вела абсолютно звичайне життя, займалася бізнесом, але з перших днів війни вона – жінка, мати – прийняла рішення, що її місце на фронті. Бо нічого важливішого за долю України не існує", – зазначив Порошенко.

"Якщо ви спитаєте в десантників, хто такі "Марусині ведмеді" – то це рота, яка прийняла рішення солідаризуватися з діями потужної патріотки, професіонала, людини, яка беззастережно любить Україну – Марусі Звіробій. Я хочу наголосити, що та роль і та місія, яка була відіграна під час війни – вона була дуже важливою, але зараз залишається інша загроза й інші виклики", – наголошує п’ятий Президент.

Політик зазначив, що Україні дуже дорого обійшлася "епоха шоуменів", які виявилися невігласами і непрофесіоналами.

"Епоха людей, які проголосили свою стратегію "какая разница", Україною не була сприйнята. Епоха тих, хто збирався вставати на колінах і повзти до Путіна для того, щоб побачити в його очах мир, дуже дорого обійшлася Україні", – наголосив Петро Порошенко.

Лідер "Європейської солідарності" закликав інші політичні сили підтримати кандидатуру Марусі Звіробій, щоби протистояти проросійським силам та олігархічному тиску по всій Україні.

"Дати відсіч не лише на фронті росіянам, а й усередині країни "п’ятій колоні". Дати відсіч олігархам. Не дати їм фальсифікувати вибори. Не дати їм красти", – наголосив Порошенко.

"Я хочу закликати всі демократичні сили України: Маруся Звіробій – це не тільки і не стільки про "Європейську солідарність", це про Україну, про державність, про державотворчість. І перемогти ми можемо, тільки коли об’єднаємося. Моє звернення до "Голосу" – підтримайте Марусю Звіробій. Моє звернення до "Батьківщини", до "Свободи" – підтримайте Марусю Звіробій. Не треба підтримувати Порошенка – підтримайте Марусю. Ми маємо перемогти. Це має бути тестом на здатність протистояти Зе-19", – звернувся Порошенко.

"Скориставшись розколом, вони думають, що зможуть нас обіграти. Ні, це не про гру – це про Україну. І тому зараз іспит проходить кожна демократична політична сила. Я хотів би вірити, що гідно цей іспит пройде більшість і підтримає Марусю так, як її підтримала "Європейська солідарність", – наголосив п’ятий Президент.

Попередній матеріал
"Приклад мужності, патріотизму та хоробрості": як у Львові вшанували пам'ять Героїв Крут
Наступний матеріал
Справа Шеремета: суд залишив Антоненка під вартою
Loading...

"Готується база для нового пограбунку" – Звіробій про заяви Зеленського щодо вакцинації за власний рахунок

Звіробій про активізацію проросійських блогерів: "Це наслідок того, що виграє телевізор Медведчука"

Маруся Звіробій "порвала" Жириновського, Соколова – терористка, Путін – це Гітлер – "Вечір з Яніною Соколовою"

Кожен, хто знущається над українськими патріотами і захисниками, відповідатиме перед законом – Порошенко

Президент проти активісток: як у Львові стартувало засідання суду і як це коментували Звіробій та Федина

Звіробій заявила, що поліція шукає вибухівку в автівці активістів, які їхали підтримати її і Федину на суді