Маруся Звіробій (Олена Самбул)
Маруся Звіробій (Олена Самбул) 5 канал

"Їх треба всіх пересадити за те, що вони зараз творять" – Звіробій про колаборантів у владі

Читайте по-русски
Ветеранка Олена Біленька вважає, що представники чинної влади намагаються позбутися поняття "колаборант" у законопроєкті про деокупацію, аби не опинитися за ґратами

Нещодавні заяви про відмову від поняття "колаборант" у проєкті закону про деокупацію свідчать про спроби колаборантів позбутися від самого поняття, аби не відповідати за свої злочинні дії. Про це ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказала ветеранка російсько-української війни, волонтерка, інструктор навчального центру Десантно-штурмових військ Маруся Звіробій (справжні ім'я та прізвище – Олена Біленька).

"Є теза, що справжній фашизм, аби прикрити себе, звинувачуватиме в фашизмі тих, хто проти нього бореться. І це абсолютно схоже – справжні колаборанти намагаються взагалі усунути це поняття, аби не відповідати за свої дії за законом. Адже за законом ця теза буде звучати. Їх треба всіх пересадить за те, що вони зараз творять. За те, що вони дають Медведчуку і далі розшматовувати цю державу і далі своїми телеканалами", – наголосила вона.

Олена Біленька додала, що це є прямим наслідком безперешкодної роботи проросійських пропагандистських каналів.

"Я не хочу боротися з дівчинкою з TikTok-а, я розумію, що в неї в голові. Для того, щоб з нею боротися – треба одразу хапати не її одну, а сотні таких як вона, можливо тисячі. І хапати через телеканали, тому що вони виховують особовий склад нашої країни. Якщо ви не займаєтесь своїм особовим складом, їм автоматично займається ворожа, окупантська влада через ЗМІ. Коли ми це усвідомимо, ми зможемо впливати на те, що свідомих людей буде більше в нашій державі", – зазначила Олена Біленька.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Нагадаємо, віцепрем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков повідомив, що в проєкті закону про державну політику перехідного періоду відмовилися від використання поняття "колаборант".

Попередній матеріал
Готель у Ростові та рояль під ОП: як політики та пересічні українці вітали Зеленського з днем народження
Наступний матеріал
Пленарне засідання Верховної Ради України – трансляція
Loading...