Верховна Рада
Верховна Рада Depositphotos

Пленарне засідання Верховної Ради України – трансляція

Читайте по-русски
"5 канал" показує наживо
Верховна Рада на засіданні у вівторок, 26 січня, планує розглянути в другому читанні законопроєкт "Про народовладдя через всеукраїнський референдум" (№ 3612).

Про це свідчить порядок денний засідання, оприлюднений на сайті ВР.

Напередодні на засіданні Погоджувальної ради голова Верховної Ради Дмитро Разумков повідомляв, що у вівторок очікується виступ прем'єр-міністра Дениса Шмигаля щодо питання тарифів.

Порядок денний засідання парламенту також передбачає включення до порядку денного та скорочення строку внесення альтернативних проєктів до законопроєкту № 4613 "Про внесення змін до Закону України "Про лікарські засоби" щодо державної реєстрації лікарських засобів під зобов'язання". Документ передбачає прискорення державної реєстрації вакцин від COVID-19.

Народні депутати планують розглянути і проєкт постанови № 3760-П, який пропонує скасувати рішення Верховної Ради від 17 грудня 2020 року про ухвалення в цілому проєкту закону "Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями" (закон про "інвестнянь").

Крім того, парламентарії мають намір ухвалити рішення щодо проєкту закону "Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2021 році для участі у багатонаціональних навчаннях" (№ 4499).

Попередній матеріал
"Їх треба всіх пересадити за те, що вони зараз творять" – Звіробій про колаборантів у владі
Наступний матеріал
На з'їзді фракції "слуги народу" обговорили призначення Вітренка
Loading...

Засідання Верховної Ради – трансляція

Засідання Верховної Ради – трансляція

Пленарне засідання Верховної Ради України – трансляція

Пленарне засідання Верховної Ради – трансляція

Пленарне засідання Верховної Ради України – трансляція

Позачергова сесія Верховної Ради України дев'ятого скликання – трансляція