Маруся Звіробій (Олена Самбул)
Маруся Звіробій (Олена Самбул) 5 канал

"Готується база для нового пограбунку" – Звіробій про заяви Зеленського щодо вакцинації за власний рахунок

Читайте по-русски
Попереднім стало будівництво доріг за завищеними цінами, вважає ветеранка Олена Біленька

Попередні заяви президента Володимира Зеленського, що він не проти, аби люди проводили вакцинацію за власний рахунок, свідчать про підготовку чергового плану пограбування українців. Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" заявила ветеранка Російсько-Української війни, волонтерка, інструктор навчального центру Десантно-штурмових військ Маруся Звіробій (справжні ім'я та прізвище – Олена Біленька).

"Взяти, підняти свій бізнес на грошах, які мають зараз йти на ваше вакцинування – і зараз цих грошей немає. І зараз Зеленський розказує про те, що він не проти, аби робили вакцинацію за свої кошти і вже тричі – щонайменше – Офіс президента відмовив Європі в тому, щоб вона постачала сюди вакцину безкоштовно. Тобто готується база для нового пограбунку. Попередній пограбунок був на дорогах. І ці падлюки, мало того, що вони роблять ці дороги вдвічі дорожчими, собі заробляючи – вони ще й піаряться на цьому… Довести людей до того, що в них десятиліттями немає нормальних умов для існування в своїх селищах і містах, нормальних доріг. Довести до зубожіння, щоб потім кинути кістку, на якій воно саме собі заробить – це настільки нечесно щодо людей, це настільки злить", – наголосила вона.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Нагадаємо, Україна не може закупити вакцину виробництва компаній Pfizer і BioNTech, бо чинна влада не потурбувалися про її реєстрацію.

Попередній матеріал
Депутати від "Слуги народу" збираються на засідання фракції: Дубінський прийшов з адвокатом (оновлено)
Наступний матеріал
"Навальний нам ніякий ні к чорту, ні к бісу не друг" – Звіробій
Loading...