zik.ua

Порошенко пропонує внести зміни до Конституції України через фейкові вибори на Донбасі

Фейкові вибори на Донбасі відбулися 11 листопада

Президент України Петро Порошенко у зв'язку з фейковими виборами на Донбасі пропонує підготувати окремі зміни до Конституції України щодо децентралізації. При цьому конституційні зміни, в яких є згадка про особливий порядок місцевого самоврядування для ОРДЛО, залишити в парламенті. Про таке Порошенко заявив під час Сьомого засідання Ради регіонального розвитку у Києві, інформує УНІАН.

Порошенко зауважив, що одним із ключових елементів його діяльності на посаді президента є реформа децентралізації.

Він заявив: "Пам'ятаєте, як всі скептично посміхалися, що всі це обіцяють, але гроші з центру ніхто ніколи не віддасть, але це була принципова позиція моя та уряду. До речі, ми підготували зміни до Конституції, які мали б забезпечити конституційну підтримку змінам до децентралізації".

Президент також додав: "Сьогодні я можу наголосити, у зв'язку з тим, що пройшли незаконні "вибори" вчора на окупованих територіях, у зв’язку з тим, що Росія взяла на себе повну відповідальність за брутальне порушення Мінських домовленостей – ті зміни до Конституції ми залишаємо в парламенті, але, може, ми швидко підготуємо зараз зміни до Конституції, які дозволять нам рішуче продовжити наступ на захист децентралізації, забезпечивши їм конституційний фундамент. Не встигаємо це зробити з 1 січня 2019 року, оскільки це потребує двох сесій, зробимо з 1 січня 2020-го або 2021-го років, але наш рух вперед має бути таким, коли ніхто нас не зупинить".

Як повідомляв 5.UA, 11 листопада в ОРДЛО проходило "голосування" на так званих виборах "глав народних республік" і "депутатів народних рад". Міжнародне співтовариство виступило із засудженням псевдовиборів. У Європейському Союзі, США, Японії заявили, що проведення "виборів" в ОРЛДО є порушенням Мінських домовленостей. Президент України Петро Порошенко заявив, що фейкові "вибори" на Донбасі ніким не будуть визнані, а Росія понесе відповідальність за їх проведення.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Чак Норріс та ліквідований Захарченко: як мешканці ОРДЛО висловили свій протест проти фейкових виборів

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У грудні українців очікують довгі вихідні
Наступний матеріал
"Сума рекордна": в КВУ підрахували, скільки грошей "Батьківщина" витратила на політичну рекламу за півроку

Польща не визнає жодних дій, що підривають суверенітет та територіальну цілісність України – МЗС країни

Яйця та інші "плюшки": як в ОРДЛО заманюють брати участь у "виборах" – ФОТО

Дешевий хліб, бюджетники, "натовп": як в ОРДЛО проходять фейкові вибори

У МЗС гостро висловилися про "вибори" в ОРДЛО та їхні наслідки

На окупованому Донбасі розпочалися фейкові вибори – реакція України та світу

Жодної вигоди від бутафорських "виборів" мешканці Донбасу не матимуть – посольство США