Підкуп виборців, ОРДЛО
Підкуп виборців, ОРДЛО https://narodna-pravda.ua/

Дешевий хліб, бюджетники, "натовп": як в ОРДЛО проходять фейкові вибори

Біля так званих місць для волевиявлення – продуктові прилавки. Там за низькою ціною продають хліб, овочі, олію або ж взагалі роздають тим, хто вже проголосував

Явка на так званих виборах на окупованих територіях Донецької та Луганської областей – низька. Про це в коментарі "5 каналу" повідомив представник українського омбудсмена Павло Лисянський.

Водночас, на фото із соціальних мереж, на виборчих дільницях Донецька – натовп, подекуди голосувати прийшли десятки людей. Така "картинка", пояснюють в СБУ, пов'язана з підкупом громадян.

Зокрема, навіть на світлинах біля так званих місць для волевиявлення – продуктові прилавки. Українські спецслужби повідомляють: для так званих виборців організували продаж дешевого хлібу, овочів та олії.

Представник українського обмудсмена також має дані про те, що подекуди людей звозять на вибори та змушують голосувати. Крім того, за інформацією Павла Лисянського, мобільний оператор в ОРДЛО за голоси обіцяє поповнити людям телефонний рахунок на 100 рублів.

"Ті організації, бюджетники: школи, підприємства, підприємці, які залежать від бойовиків та окупантів, їх підвозять на вибори, їх зігнали. Вони там голосують. Як ще залучають? Їх так званий мобільний оператор дає по 100 рублів поповнення на мобільні телефони. Вони ще на дільницях продають, а на деяких навіть дають продуктові набори", – зазначає представник омбудсмена у Луганській та Донецькій областях Павло Лисянський.

Він наголошує: "Явка там дуже низька. Я не буду коментувати явку в Луганську і Донецьку, вони там зганяють дуже велику кількість людей, але, все одно, своєї мети вони не можуть досягнути. У невеличких містах явка дуже низька".

Як інформував 5.UA, бойовики на окупованих територіях Донецької та Луганської областей 11 листопада проводять так звані вибори ватажків і "депутатів". На них під примусом зганяють "бюджетників", пенсіонерів, студентів. Світ не визнає нелегітимного волевиявлення і закликає РФ отямитися.

Яйця та інші "плюшки": як в ОРДЛО заманюють брати участь у "виборах" – ФОТО

вибори в ОРДЛО
/
вибори в ОРДЛО
Вибори в ОРДЛО
/
Вибори в ОРДЛО
вибори в ОРДЛО
/
вибори в ОРДЛО
вибори в ОРДЛО
/
вибори в ОРДЛО
вибори в ОРДЛО
/
вибори в ОРДЛО
Вибори в ОРДЛО
/
Вибори в ОРДЛО
Підкуп виборців, ОРДЛО
/
Підкуп виборців, ОРДЛО
Вибори в ОРДЛО
/
Вибори в ОРДЛО
вибори в ОРДЛО
/
вибори в ОРДЛО

Попередній матеріал
Особлива грація: українці вибороли 13 медалей чемпіонату Європи з танців на візках
Наступний матеріал
16 мільйонів жертв: у Києві вшанували загиблих у Першій світовій війні
Loading...