Петро Порошенко
Петро Порошенко фото АПУ

Президент звернувся до окупованого Донбасу – який меседж пролунав

  11 листопада на окупованому сході проводять так звані вибори ватажків і "депутатів"

  У неділю, 11 листопада, Президент України Петро Порошенко записав звернення до українців, що проживають під російською окупацією на сході. Глава держави закликав їх не вестися на провокації Москви та не брати участь у нелегітимних виборах.

  "Хочу звернутися до тих українців, які зараз вимушені проживати на окупованих територіях. Не віддавайте свій голос! Не беріть участь у фейкових виборах! Росія в традиційній для себе манері робить це для того, щоб спочатку, усунувши своїх попередніх маріонеток, які були безпосередньо задіяні у вбивствах, в тортурах, в порушені законодавства, обрати вже призначених ними наступних маріонеток", – підкреслив Порошенко.

  Він запевнив: Україна жорстко протидіятиме РФ та вживатиме усіх заходів для повернення окупованих Донбасу та Криму.

  "І весь світ зараз з нами, з українцями! Я хотів би, щоб це чули також ті, хто зараз проживає на окупованому Донбасі", – зауважив Глава держави.

  Як інформував 5.UA, бойовики на окупованих територіях Донецької та Луганської областей 11 листопада проводять так звані вибори ватажків і "депутатів". На них під примусом зганяють "бюджетників", пенсіонерів, студентів. Світ не визнає нелегітимного волевиявлення і закликає РФ отямитися.

  Попередній матеріал
  Полторак: Через вибухи на арсеналах покарано понад 20 генералів ЗСУ
  Наступний матеріал
  У Києві позашляховик Mazda зніс зупинку та влетів у підземний перехід – фото, відео