Павло Клімкін
Павло Клімкін Depositphotos

Москву та її посіпак чекає відповідальність за проведення "виборів" в ОРДЛО – Клімкін

  Міжнародні партнери спільно з офіційним Києвом уже готують посилені санкції проти РФ за такі її дії

  Росія проводить вибори на окупованих територіях, аби вчергове приховати свої злочини. Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у власному Facebook. 

  "Держава-окупант завтра планує здійснити черговий злочин на українській землі – провести так звані вибори на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Кремль влаштовує чергову циркову виставу для того, щоб приховати свої злочини", – переконаний глава МЗС України.

  Натомість, він наголошує, що Москва понесе відповідальність за свої дії.

  "Реакцією на такі злочинні дії авторитарного кремлівського режиму та його посіпак на окупованих територіях буде посилення міжнародних санкцій. І ми з нашими партнерами вже працюємо над цим!" – повідомив Клімкін. 

  Він наголосив: Росія не хотіла миру в 2014 році, не хоче його і зараз.  Як інформував 5.UA, бойовики на окупованих територіях Донецької та Луганської областей призначили на 11 листопада так звані вибори ватажків і "депутатів". На них під примусом зганяють "бюджетників", пенсіонерів, студентів. Вісім країн-членів ЄС засудили незаконні вибори в ОРДЛО та звернулися до Росії з закликом зупинити підготовку до "волевиявлення" на окупованих територіях.

  Попередній матеріал
  Котики Vs "бошки": як в Одесі борються з агресивною рекламою наркотиків
  Наступний матеріал
  Анти-булінг: як воркаутери дітей вчили конфлікти вирішувати
  Loading...