5 канал

Росія хоче повернути маріонеткові "Л/ДНР" Україні – Грицак

РФ сьогодні імітує процес вільного волевиявлення в ОРДЛО шляхом проведення так званих виборів, повідомляє високопосадовець

Голова Служби безпеки України Василь Грицак звернувся до жителів України на окупованих територіях Донбасу та закликав їх не порушувати українське законодавство, не ходити на псевдовибори невизнаних республік "Л/ДНР".

Справжня мета Росії – повернення цих територій до складу України на правах федерального, автономного або іншого утворення з правом вето, наголосив голова СБУ Василь Грицак на брифінгу 9 листопада. 

Також глава СБУ додав, що Росія не має планів внесення до свого державного організму окупованих районів Донецької та Луганської областей.

"Так звані "ЛНР", "ДНР" Кремль ніколи не розглядав як потенційних суб'єктів для включення до складу РФ. Їхня справжня мета – повернення цих територій на правах федерального, автономного або іншого утворення з правом вето євроінтеграційних та євроатлантичних намірів. Для цього Росії було потрібно тоді й треба тепер домогтися хоча б видимості легітимності існування цих псевдореспублік. Саме для цього Росія сьогодні імітує процес вільного волевиявлення в ОРДЛО шляхом проведення так званих виборів", – повідомив Голова СБУ.

Повне відео брифінгу – нижче: 

Нагадаємо, бойовики на окупованих територіях Донецької та Луганської областей призначили на 11 листопада так звані вибори ватажків і "депутатів". На них під примусом зганяють "бюджетників", пенсіонерів, студентів. Російських військових там планують видавати теж за виборців.

Попередній матеріал
Турчинов попередив, що чекає причетних до фейкових "виборів" в ОРДЛО
Наступний матеріал
Біля Києва Toyota з російськими номерами протаранила дві автівки – відео
Loading...