Георгій Тука
Георгій Тука 5 канал

Сценарій Придністров'я: Тука назвав головну небезпеку "виборів" в ОРДЛО

  Метою проведення псевдловиборів в ОРДЛО є не що інше, як легітимізація ватажків самоназваних "республік"

  Проведенням так званих "виборів" на тимчасово окупованих територіях Луганщини та Донеччини РФ намагається підштовхнути українську владу до прямих переговорів, вибудовуючи придністровський сценарій. Про таке заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука в ефірі одного з українських телеканалів, передає УНІАН.

  "Це чергова загроза, зрежисована Кремлем. Вона полягає у наступному: зверніть увагу, як в останні півроку активізувалися прокремлівські сили. Які сьогодні, до речі, продемонстрували своє об’єднання, перший крок зробили Бойко з Рабіновичем (угода про об’єднання партій "За життя" та "Опоблоку" – ред.). І впроваджують у суспільство тезу про необхідність так званих прямих переговорів. Це той саме сценарій, який свого часу був успішно реалізований Москвою в Молдові, коли примусили фактично почати прямі переговори з Тирасполем. Результат ми всі бачили", – наголосив заступник міністра.

  Він також додав, що метою проведення фейкових "виборів" в ОРДЛО є не що інше, як легітимізація ватажків самоназваних "республік".

  "Не тільки в Україні, а й в ЄС жодна людина ніколи би не сіла за стіл переговорів з такими особистостями як Захарченко (вбитий ватажок "ДНР"), Плотницький (екс-ватажок "ЛНР"). Потрібно було їх замінювати", – констатує Тука.

  Як інформував 5.UA, бойовики на окупованих територіях Донецької та Луганської областей призначили на 11 листопада так звані вибори ватажків і "депутатів". На них під примусом зганяють "бюджетників", пенсіонерів, студентів. Вісім країн-членів ЄС засудили незаконні вибори в ОРДЛО та звернулися до Росії з закликом зупинити підготовку до "волевиявлення" на окупованих територіях.

  Попередній матеріал
  120-мм вогнева активність: від обстрілів ворога загинули двоє українських військових
  Наступний матеріал
  Чи був у Рослякова спільник: у Росії відзвітували про розслідування Керченської трагедії