segodnya.ua

Чи був у Рослякова спільник: у Росії відзвітували про розслідування Керченської трагедії

Загалом у справі було допитано понад шість сотень осіб

Російські правоохоронці проаналізували матеріали у справі про масове вбивство в політехнічному коледжі Керчі і дійшли висновку, що стрілець Владислав Росляков діяв один. Про це повідомляє УНІАН, посилаючись на доповідь на ім'я голови Слідчого комітету РФ Олександра Бастрикіна.

Як зазначило російське слідство, було допитано загалом 650 осіб. Крім того, відновлено маршрут Рослякова у день теракту в Керчі.

"Слідством детально відновлено шлях Рослякова як по прилеглій території, так і в будівлі коледжу в день скоєння злочину. Отримано докази та свідчення, які зафіксували всі його дії. Виходячи з наявних даних, слідство зробило висновок, що Росляков діяв один", – заявили російські слідчі.

Також вони відзвітували: створили психологічний портрет Рослякова, детально досліджується його особистість, його погляди, психологічний стан до і в момент скоєння злочину. Призначено посмертну комплексну психолого-психіатричну судову експертизу.

Як інформував 5.UA, трагедія в окупованій Керчі сталася в середу, 17 жовтня. Спочатку в політехнічному коледжі пролунав вибух, згодом стало відомо про масовий розстріл. У теракті підозрюють студента 4-го курсу цього самого коледжу Владислава Рослякова. За даними слідчого комітету Росії, 18-річний юнак відкрив вогонь по людях, а потому наклав на себе руки. Нині триває слідство. Загалом унаслідок трагедії 21 людина загинула, до півсотні поранених перебувають у лікарнях.

Додамо, що студент коледжу, який вижив після теракту в Керчі, стверджує, що нападників було двоє. Один стріляв у натовп, інший – "зачищав" кабінети.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Керченська трагедія: який вигляд нині має коледж, де загинуло понад 20 людей – ФОТО

Керченський коледж
/
Керченський коледж
/
Керченський коледж
/
Керченський коледж
/
Керченський коледж
/
Керченський коледж
/
Керченський коледж
/
Керченський коледж
/

Попередній матеріал
Сценарій Придністров'я: Тука назвав головну небезпеку "виборів" в ОРДЛО
Наступний матеріал
Президент звільнив першого заступника командувача Нацгвардії