Раса Юкнявічене і Андрій Парубій
Раса Юкнявічене і Андрій Парубій 5 канал

Президент Парламентської асамблеї НАТО разом з Парубієм відвідала фронт

Президент асамблеї висловила підтримку територіальній цілісності України та наголосила, що країни Альянсу ніколи не визнають анексії Криму

Уперше з візитом до України як президент Парламентської асамблеї НАТО завітала Раса Юкнявічене. Разом із головою Верховної Ради Андрієм Парубієм вона відвідала прифронтову зону.

Юкнявічене зазначила, що в ПА НАТО українське питання – не останнє. Президент асамблеї висловила підтримку територіальній цілісності України та наголосила, що країни Альянсу ніколи не визнають анексії Криму.

Щодо так званих виборів в ОРДЛО зазначила – вони незаконні, а справжнє волевиявлення на Донбасі має відбуватися винятково за українським законодавством.

"Так звані "вибори", фейкові вибори, яких не визнає жодна демократична держава. Також і Парламентська асамблея НАТО", – зазначила Юкнявічене.

"Для людей, які сьогодні перебувають і є заручниками і кремлівського режиму, і бойовиків, вони є просто заручниками. В них дуже часто просто немає вибору, як намагатися законослухняно виконувати ті чи інші вказівки. Під дулами автоматів відбувається якесь голосування, воно може формально називатися голосуванням, але до виборів, до демократії, воно не має жодного стосунку. Якщо є можливість – не йти на цей фарс, не брати в ньому участі", – додав Парубій.

Попередній матеріал
"Ті, що блукають": у громадському транспорті Києва зіграють виставу до роковин Голодомору
Наступний матеріал
У Миколаєві спіймали банду, яка заради наживи підривала банкомати

Окупанти почали приховано змушувати до участі у "виборах" – розвідка

В ОРДЛО на ухилянтів від "виборів" чекає примусова виписка з лікарень – розвідка

"Намалювали в РФ": СБУ оприлюднила результати "виборів" в ОРДЛО, призначених на 11 листопада

Брифінг голови СБУ Грицака щодо "виборів" в ОРДЛО – відео

Волкер висловив офіційну позицію Вашингтона щодо "виборів" в ОРДЛО

"Це фарс": Посольство США однозначно відреагувало на "вибори" в ОРДЛО