Денис Пушилін
Денис Пушилін ria.ru

В ОРДЛО на ухилянтів від "виборів" чекає примусова виписка з лікарень – розвідка

  Окупанти не гребують жодними способами збільшити явку на псевдовиборах

  Останнім часом, напередодні так званих "виборів", окупаційна влада на Донбасі взялася роздавати "паспорти" громадянина "ДНР/ЛНР" за спрощеною процедурою. Про це повідомив речник Міністерства оборони України Дмитро Гуцуляк на брифінгу в Києві, посилаючись на дані Головного управління розвідки МОУ.

  "Російські окупаційні адміністрації посилюють заходи з примушення взяти участь у голосуванні всіх осіб, які перебувають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Зокрема, до "голів" міських (районних, селищних) рад надійшло розпорядження забезпечити можливість отримання т.зв. "паспорта" громадянина "ДНР/ЛНР" за спрощеною процедурою всім особам, які виявлять бажання взяти участь у т.зв. "виборах", – заявив Гуцуляк.

  Він також додав, що "паспорти" в ОРДЛО планують роздавати навіть 11 листопада – в день фейкових виборів. Саме з цим "документом" особу допускають до участі в голосуванні на виборчій дільниці.

  Однак на цьому окупанти не зупинилися. Зокрема, в медзакладах триває перевірка наявності "паспортів" у стаціонарних хворих. Їх попереджують про примусову виписку з формулюванням "за порушення режиму лікування" всіх, хто не проголосує.

  Окремий тиск чиниться на керівництво бюджетних і приватних організацій та підприємств, зокрема і керівників навчальних закладів, яких попереджують про звільнення з роботи в разі неучасті у "виборах" їхніх підлеглих та студентів.

  Як інформував 5.UA, бойовики на окупованих територіях Донецької та Луганської областей призначили на 11 листопада так звані вибори ватажків і "депутатів". На них під примусом зганяють "бюджетників", пенсіонерів, студентів. Вісім країн-членів ЄС засудили незаконні вибори в ОРДЛО та звернулися до Росії з закликом зупинити підготовку до "волевиявлення" на окупованих територіях.

  Попередній матеріал
  У Мінрегіонбуд хочуть позбутися лівих поворотів на швидкісних трасах
  Наступний матеріал
  Посольство попереджає про провокації польських радикалів у Варшаві
  Loading...