НАТО – Росія
НАТО – Росія Радіо Свобода

Фейкові вибори в ОРДЛО – реакція НАТО на дії Росії

  Альянс закликає РФ вивести свої війська та припинити будь-яку підтримку бойовиків на сході

  НАТО не визнає легітимність псевдовиборів, які сьогодні проводять на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Про таке йдеться у заяві речника НАТО,  текст якої оприлюднений на сайті Альянсу.

  "НАТО не визнає так звані "вибори", які проходять  у самопроголошених та невизнаних "Луганській і Донецькій народних республіках" 11 листопада. Вони суперечать букві й духу Мінських угод та підривають зусилля щодо мирного врегулювання конфлікту", – зазначається у заяві.

  Крім того, в Альянсі підкреслили: підтримують суверенітет і територіальну цілісність України у межах її міжнародно визнаних кордонів.

  "НАТО повністю підтримує суверенітет і територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів. Ми продовжуємо закликати РФ вивести свої війська й припинити будь-яку підтримку груп бойовиків в Донецькій і Луганській областях України", – зазначили в Північноатлантичному альянсі.

  Як інформував 5.UA, бойовики на окупованих територіях Донецької та Луганської областей 11 листопада проводять так звані вибори ватажків і "депутатів". На них під примусом зганяють "бюджетників", пенсіонерів, студентів. Світ не визнає нелегітимного волевиявлення і закликає РФ отямитися.

  Попередній матеріал
  16 мільйонів жертв: у Києві вшанували загиблих у Першій світовій війні
  Наступний матеріал
  На Харківщині підліток на татовій машині влетів у смертельне ДТП
  Loading...