Верховна Рада України
Верховна Рада України Depositphotos

Парламент ухвалив проєкт змін до Бюджетного кодексу – подробиці

  Читайте по-русски
  Документом передбачено відтермінування до 1 квітня 2020 року долучення комунальних медзакладів до програми медичних гарантій та збереження надання медичної субвенції

  Проєкт змін до Бюджетного кодексу №2144 підтримала Верховна Рада України, передає "Інтерфакс-Україна".

  Слід зазначити, що закон відносить до доходів держбюджету плату за сертифікацію оператора системи передачі електроенергії, оператора ГТС у зв'язку із запровадженням ринку електроенергії; внески на регулювання компаніями у сфері енергетики і комунальних послуг.

  Парламентарі сподіваються, що дохідна частина держбюджету збільшиться приблизно на 90,6 млн грн за рахунок плати за ліцензування зернового дистиляту, біоетанолу та пального.

  Буде також змінено процедуру розподілу видатків держбюджету на централізовані заходи між адміністративно-територіальними одиницями для закупівлі ліків та підручників і питань щодо перерозподілу між регіонами.

  Крім того, законопроєкт запроваджує новий механізм розрахунку додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я для обласних бюджетів.

  Документом передбачено відтермінування до 1 квітня 2020 року долучення комунальних медзакладів до програми медичних гарантій та збереження надання медичної субвенції.

  Як повідомляв 5.UA, Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо запровадження електронного документообігу, пов'язаного із законодавчим процесом". Ухвалення відповідного рішення підтримали 256 народних депутатів при мінімально необхідних 226.

  Попередній матеріал
  Стало відомо, за що затримали Гладковського: САП повідомила про підозру
  Наступний матеріал
  Законопроєкт про зростання ренти на залізну руду неможливо імплементувати в законодавство – нардеп

  Міжнародний тютюновий гігант зупинив фабрику в Прилуках: відомі причини

  Законопроєкт "Про Державне бюро розслідувань" перетворює ДБР на залежну від президента інстанцію – Герасимов

  За стандартами НАТО: Рада ухвалила закон про зміни у військових званнях

  Пленарне засідання Верховної Ради України – завершено

  Бурхливо та з криками: як комітет почав розгляд законопроєкту про відкриття ринку землі – включення

  Пленарне засідання Верховної Ради України – завершено