British American Tobacco
British American Tobacco відкриті джерела

Міжнародний тютюновий гігант зупинив фабрику в Прилуках: відомі причини

  Читайте по-русски
  Керівництво фабрики звернулось до міського голови Прилук та депутатів міськради з проханням направити звернення до президента, Верховної Ради та Кабміну з приводу даної ситуації

  У Прилуках тютюнова фабрика "В.А.Т.-Прилуки", що входить у міжнародну групу компаній British American Tobacco, ще 11 жовтня зупинила виробництво. Про таке повідомляє "НВ".

  У British American Tobacco наголосили, що поправки до ухваленого Верховною Радою законопроєкту №1049 роблять тютюнове виробництво в Україні нерентабельним.

  У компанії вважають, що ці поправки підвищують обов'язкову націнку дистриб'юторів, оптовиків та роздрібників на цигарки і таким чином змушують виробників підняти ціни на сигарети, що призведе до критичного зменшення реалізації і дасть зелене світло тіньовикам.

  Отже, фабрика буде змушена скоротити виробництво, а відтак і працівників, або ж зовсім припинити його.

  "Ми не знаємо, як рухатись далі. Ми не можемо як компанія виробляти продукцію, з якою не знаємо, що робити. Відповідно до цього ми зупинили виробництво в Прилуках. Уже другий тиждень фабрика стоїть", – сказав генеральний директор "В.А.Т.-Прилуки" Артем Скрипка.

  Однак старший юрист з корпоративних та правових питань "В.А.Т.-Прилуки" Артур Гусейнов, спростував чутки про закриття фабрики.

  "Фабрика простоює, а по місту циркулюють новини про закриття фабрики. Це неправда. Ми дійсно простоюємо і не розуміємо, що робити з цим законом, якщо він буде підписаний", – підкреслив він.

  Керівництво фабрики звернулось до міського голови Прилук та депутатів міськради з проханням направити звернення до президента, Верховної Ради та Кабміну з приводу даної ситуації.

  Слід зазначити, що бюджет міста отримував близько 17 млн грн від сплати фабрикою податку на доходи фізичних осіб.

  Як повідомляв 5.UA, Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду скасував рішення Київради про заборону продажу алкоголю у нічний час.

  Попередній матеріал
  Здатна вмістити понад 10 тисяч злочинців: найбільшу у світі в'язницю закриють
  Наступний матеріал
  Окупанти обстріляли українських армійців з артилерії – СЦКК
  Loading...

  "Через неповноцінне харчування гине більше людей, ніж від куріння" – Супрун розповіла, як "налагодити контакт" із їжею

  "Це не лікується": у ВООЗ назвали одну з основних причин смертей у світі

  Науковці випробували білок, що допомагає кинути курити