Вейп
Вейп https://daily.afisha.ru

Куріння вейпу та електронних цигарок може призвести до смерті – знайдено причину

  Читайте по-русски
  У серпні в США зафіксували 94 випадки легеневих хвороб, спричинених, на думку медиків, саме курінням електронних сигарет

  Медики зі США виявили причину захворювань, викликаних курінням електронних сигарет і вейпів, повідомляє "Ліга. Новости".

  Вся справа в масляній формі вітаміну Е. Результати відповідних досліджень опубліковані на сайті Департаменту охорони здоров'я американського штату Нью-Йорк.

  На початку серпня в США зафіксували 94 випадки легеневих хвороб, спричинених, за словами медиків, палінням електронних сигарет. А вже в кінці місяця було зафіксовано першу смерть людини від хвороби, яку викликає ця шкідлива звичка.

  Небезпечну речовину виявили в канабісі та рідинах для вейпів, якими користувалися хворі, а також в організмі самих пацієнтів. Це перша речовина, яку було знайдено в організмі всіх хворих, а також у вживаних ними рідинах.

  Зараз науковці проводять додаткові дослідження, аби переконатися в достовірності результатів.

  Вітамін Е, за словами вчених, не завдає шкоди організму в разі його вживання у вигляді вітамінної добавки. Але його вдихання може бути небезпечним.

  Маслоподібні властивості вітаміну можуть стати причиною кашлю, болю у грудях і задишки.

  Американська медична асоціація (AMA) заявляє, що сьогодні вейпінг вважається причиною вже 450 недавно виявлених у США випадків пульмонологічних розладів, результатом яких стали п'ять летальних випадків.

  АМА закликає відмовитися від вживання електронних сигарет і вейпів через різко зростаючу кількість розладів.

  Нагадаємо, раніше 5.ua вже розвінчував міфи про безпечність вейпу та електронних цигарок.

  Попередній матеріал
  "ЄС" офіційно приєдналася до Європейської народної партії
  Наступний матеріал
  Федерація роботодавців назвала зміни до Податкового кодексу, які необхідно доопрацювати