"ЄС" увійшла до ЄНП
"ЄС" увійшла до ЄНП Facebook / Петро Порошенко

"ЄС" офіційно приєдналася до Європейської народної партії

  Читайте по-русски
  Приєднання до ЄНП у "Європейській солідарності" розглядають не лише як внутрішньопартійну подію, а як сигнал визнання європейських прагнень України, її бажання приєднатися до ЄС та НАТО

  "Європейська солідарність" офіційно увійшла до найбільшої та найвпливовішої загальноєвропейської політичної партії – Європейської народної партії. Про це на сторінці у Facebook повідомив п'ятий президент України Петро Порошенко.

  "Щойно ЄНП ухвалила відповідне рішення. Це – визнання успішності п'яти років реформ, які здійснювалися нашою командою. Це – мандат довіри до "Європейської солідарності" як проєвропейської української партії", – написав Порошенко.

  Він зауважив, що приєднання до ЄНП у "ЄС" розглядають не лише як внутрішньопартійну подію, а як сигнал визнання європейських прагнень України, її бажання приєднатися до Європейського Союзу та Північноатлантичного альянсу.  І наголосив – лише членство в цих двох союзах гарантує українцям мир і безпеку.

  "Європейська народна партія стоїть пліч-о-пліч з Україною у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність. Новий формат співпраці з нею дає нам нові можливості відстоювати європейський та євроатлантичний вибір України", – резюмував Порошенко.

  Нагадаємо, партія "Європейська солідарність" офіційно приєдналась до сім'ї Європейської народної партії ще на початку червня. Юридична процедура отримання статусу затягнулася до восени через зміну назви партії "ЄС".

  Попередній матеріал
  Ще один обмін полоненими може відбутися до кінця року – Денісова
  Наступний матеріал
  Куріння вейпу та електронних цигарок може призвести до смерті – знайдено причину
  Loading...