З'їзд партії БПП
З'їзд партії БПП фото Солідарність

Партія "Європейська солідарність" приєдналась до ЄНП

  Читайте по-русски
  ЄНП – це загальноєвропейська політична партія, яка об’єднує національні християнсько-демократичні та консервативні партії

  Партія "Європейська солідарність" офіційно приєдналась до сім’ї Європейської народної партії – рішення про це було ухвалене сьогодні у Брюсселі.

  Юридично процедура отримання статусу завершиться восени, це пов’язано зі зміною назви партії "Європейська солідарність".

  Як відомо, 24 травня з’їзд партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність", підтримавши пропозицію громадських активістів, ухвалив рішення змінити назву партії на "Європейську солідарність".

  31 травня головою партії "Європейська солідарність" був обраний Петро Порошенко.

  Партія також суттєво оновила склад центральної ради та президії. До керівних органів політсили увійшли відомі громадські активісти, волонтери, ветерани АТО, журналісти, експерти. Зокрема, волонтерка, голос Львівського Євромайдану, доцент Львівського університету Софія Федина; ветеран АТО, боєць 95-ї окремої десантно-штурмової бригади аеромобільних військ Олександр Погребинський; перша віцеспікерка Ірина Геращенко; тележурналіст Віталій Гайдукевич; засновник групи волонтерів "Крила Фенікса" Юрій Бірюков.

  ЄНП – це об'єднана загальноєвропейська політична партія, яка об’єднує національні християнсько-демократичні та консервативні партії. ЄНП є найбільшим загальноєвропейським партійним об'єднанням Європи, яке після останніх виборів до Європарламенту зберегло за собою більшість.

  Попередній матеріал
  Масштабна пожежа на Київщині – горіла птахофабрика
  Наступний матеріал
  Стало відомо, скільки коштів втрачають підприємці, якщо ТРЦ "замінували"
  Loading...

  Дострокові парламенські вибори: ЦВК зареєструвала ще 11 самовисуванців

  Парубій анонсував початок розгляду нового Виборчого кодексу

  Брифінг президента України Володимира Зеленського та Леоніда Кучми – завершено

  "Ці люди хотіли зробити ХНР, вони хотіли війну": підсумки першого з'їзду партії Кернеса-Труханова

  У партії "Слуга народу" спростували інформацію про неможливість її участі у виборах

  Кернес і Труханов офіційно очолили партію "Довіряй ділам"