З'їзд партії "Європейська Солідарність"
З'їзд партії "Європейська Солідарність" 5 канал

Перший з'їзд партії "Європейська солідарність": основні заяви та меседжі – включення

Читайте по-русски
Сьогодні остаточно затвердили ребрендинг БПП "Солідарність" – тепер це "Європейська Солідарність" та обрали голову політичної сили

П'ятий президент Петро Порошенко офіційно став головою партії "Європейська Солідарність", або скорочено ЄС. За це проголосував з'їзд нової політичної сили. На зібранні у столичному Мистецькому арсеналі перебувала й кореспондент "5 каналу" Ірина Герасимова.

Щодо кількісного або якісного оновлення партії попереднього глави держави наразі інформації немає, адже це не було основною темою нинішнього з'їзду. Про це говоритимуть партійці Петра Порошенка через тиждень.

Сьогодні ж остаточно затвердили ребрендинг БПП "Солідарність" – тепер це "Європейська Солідарність". Друге питання стосувалося обрання голови політичної сили – ним став сам Порошенко.

"Готові підтримати ті кроки нової влади, які відповідатимуть європейській і євроатлантичній солідарності. Продовження нашого траку, нашого руху, наших реформ. І точно не дамо їх зупинити. І заради України ми робитимемо все, щоб захистити нашу землю, наш народ і нашу державу. Ми йдемо, щоб не допустити російського реваншу. Абревіатура "Європейської Солідарності" абсолютно невипадково збігається з абревіатурою Європейського Союзу. Бо нова назва найкраще відзеркалює нашу стратегічну мету. І де б ми не були, у владі чи в опозиції… До речі, хочу розчарувати – ми не йдемо, щоб бути в опозиції, ми йдемо перемагати і брати владу!" – заявив п'ятий президент.

На з'їзді можна було побачити як нові обличчя, так і добре відомі суспільству. Зокрема, за словами кореспондентки "2/3 президії нинішньої Верховної Ради йдуть пліч-о-пліч на майбутній дострокові вибори з п'ятим президентом України". Мова хоча б про віцеспікера Ірину Геращенко та керівника парламенту Андрія Парубія. Серед нових облич – громадські активісти, медійники, блогери та військовослужбовці.

Що казали та як пояснювали свій вибір – дивіться у відео.

Попередній матеріал
З'явився перший тизер фільму "Чорний ворон" за романом Василя Шкляра
Наступний матеріал
Брифінг секретаря РНБО Данилюка за результатами наради з питань енергетичної безпеки – відео
Loading...