Віталій Гайдукевич
Віталій Гайдукевич 5 канал

Відомий журналіст розповів, як обиратимуть нові обличчя у партію "ЄС"

Читайте по-русски
ГО "Солідарна справа громад" оновить партію "Європейську солідарність" і наповнить новими людьми

Тележурналіст і громадський діяч Віталій Гайдукевич пояснив, що за стратегією ГО "Солідарна справа громад", нових членів партії обиратимуть шляхом незалежного інтернет-голосування. Про це він розповів, виступаючи на з'їзді партії "Європейська солідарність", інформує "5 канал".

Так, відзначивши проблеми старого складу партії, Гайдукевич розповів про те, як уже нова партія "Європейська солідарність" вирішуватиме кадрові питання.

"Те, що закидали нинішній владі досить часто, і це обґрунтовано, – те, що довжина кадрової лінійки, лави, дорівнювала довжині табуретки. Ось такого більше не буде. Тому що станом натепер ми вже можемо говорити, що ми маємо довжину пропозицій щонайменше в кількасот людей, які мають за собою свій кейс успіху. І зараз буде голосування, де довкола кожної людини, напевно і навпроти мене також, люди, які будуть заходити на нашу веб-сторінку, зможуть поставити або плюс, або мінус. І за балансами цих плюсів-мінусів ми зрозуміємо, кому варто довіряти, кого варто далі з ким говорити, розглядати ідеї й проекти. А з ким – ні", – розповів Гайдукевич.

Водночас  Гайдукевич відзначив, що партія буде відповідально ставитися до результатів опитування: "По-перше, розглянути в обов'язковому порядку. По-друге, враховувати всіх цих людей, не тільки в контексті парламентської кампанії, а в контексті наступного року – вибори до місцевих органів влади. І взагалі, в принципі: вам потрібні були кадри? – ми вже над цим працюємо і ми будемо працювати над цим далі", – зауважив журналіст.

Гайдукевич також вважає, що оновлена партія має діяти яскравіше, контрастніше і чіткіше.

Додамо, що Гайдукевич за результатами голосування на з'їзді увійшов до президії партії "Європейська солідарність".

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір" на "5 каналі" – трансляція
Наступний матеріал
Не наркотик, а ліки: на конференції в Києві обговорили питання легалізації медичного канабісу
Loading...