Верховна Рада України

"Опора" назвала найбалакучіших нардепів та головних ледацюг Ради

З усіх ініційованих за 3,5 роки законопроектів нині кожен шостий – чекає розгляду в сесійній залі, а близько третини – опрацьовується в комітетах ВР

Лише 12% законопроектів, які ініціював парламент за останні 3,5 роки, стали в підсумку законами. Такі підрахунки зробили експерти Громадянської мережі "Опора", передає "5 канал".

Нині кожен шостий законопроект очікує свого розгляду в сесійній залі. Третина законопроектів опрацьовується в комітетах. Загалом за цей час депутати змогли ухвалити 808 законопроектів. Найбільше до ухвалення долучилися депутати від Блоку Петра Порошенка (307). На другому місці – "Народний фронт" (254). Найменше в цьому скликанні займалися законотворчістю депутати від "Опозиційного блоку" (40).

"Незважаючи на те, що законопроектів було підтримано небагато відносно, було прийнято багато рішень важливих. І реформування сектора безпеки й оборони, і стартувала освітня та медична реформи, і була запущена реформа правоохоронної системи", – зазначив керівник проекту ГМ "Опора" в рамках програми РАДА Анатолій Бондарчук.

Серед депутатів, чиї законопроекти не були підтримані, перші місця посідають позафракційний Євген Мураєв та Наталія Королевська з Опоблоку.

Найактивніше у цьому скликанні тиснули кнопки голова Верховної Ради Андрій Парубій, Іван Спориш та Сергій Мельник. Обидва з БПП.

А от геть неактивними називають позафракційного Костянтина Жеваго, В'ячеслава Богуслаєва з "Волі народу" та Юхима Звягільського від Опозиційного блоку.

Парламентським оратором тим часом визнали радикала Олега Ляшка. За 3,5 роки він наговорив у сесійній залі майже 39 годин.

"1104 виступи. Пан Ляшко говорив майже 39 годин у сесійній залі. Тут ми не враховували спікерів і віце-спікерів, але можемо впевнено сказати. Є навіть певна статистика, коли Олег Ляшко говорив більше декого з від віце-спікерів парламенту", – зазначив аналітик ГМ "Опора" Андрій Савчук.

"Почекун" у Верховній Раді чекає відвідування і роботи нардепів

'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
/

Попередній матеріал
Фронтові "буржуйки" та свічники з гільз: 92-га мехбригада поповнила колекцію Харківського музею
Наступний матеріал
На Закарпатті гігантський град побив автомобілі та будинки

Наскільки нардепи наблизилися до голосування за Антикорсуд – включення з Ради

Не встигли: скільки ще Рада розглядатиме правки до закону про Антикорсуд

Чи матиме успіх закон про Антикорупційний суд – думки депутатів та експертів

Скандальне висловлювання щодо Сенцова: проти Мураєва вимагають відкрити кримінальне провадження

Рада ухвалила закон про Антикорупційний суд

"Інформаційний вечір" на "5 каналі" – відео