Три ключові питання у ВР: чи стане сили нардепам розглянути ініціативи – включення

На цьому тижні у Раді мали розглянути оновлення членів ЦВК, створення Антикорупційного суду та звіт уряду

О 10:00 вівторка, 17 квітня, розпочалось засідання Верховної Ради. На порядку денному депутатів, зокрема, законопроект про соціальний захист громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, а також правки до документ про Збройні Сили України.

На цьому пленарному тижні мали нардепи розглянути, зокрема, звіт уряду, питання оновлення членів ЦВК та створення Антикорупційного суду. Утім, саме з цими питаннями виникли певні проблеми.

Як відомо, звіт уряду вже готовий, пройшов усі процедури в парламенті. Тепер документ потрапив до комітету, після чого його включать до порядку денний Ради. Однак, навряд його вдасться розглянути до п'ятниці, каже нардеп від БПП Олександр Черненко.

"Я думаю, що найбільш реальне з того, про що ми говорили, - це призначення нових членів Центральної виборчої комісії. Всі документи вже є в Комітеті. Завтра (18 квітня) оголошене засідання Комітету, де першим питанням будуть розглядатися кандидатури до ЦВК. Єдина проблема нашого Комітету і правової політики – це завжди проблема з кворумом. Я сподіваюся, що він буде", – сказав Олександр Черненко.

"Позиція фракції "Блоку Петра Порошенка" – обов’язково це питання вирішити на цьому тижні. Тепер все залежить від наших колег і партнерів", – додав народний депутат.

Водночас законопроект про Антикорупційний суд ще не готовий до другого читання. "Дійсно, багато правок. Комітет працює, але це серйозний документ. Тому на цьому тижні точно він не буде розглядатися", – заявив Черненко.

Він додав: "Звіт уряду – так само. Профільний комітет не зібрався, голова у відрядженні. Очевидно, що звіт уряду буде перенесений на наступні пленарні тижні".

Попередній матеріал
У Кривому Розі оголосили День жалоби за загиблими у ДТП
Наступний матеріал
Жебрівський повідомив подробиці вибуху на шахті "Покровська"