Володимир Зеленський
Володимир Зеленський http://lt.ogo.ua/

Нове соцопитування: за яких умов Зеленський не проходить до другого туру виборів

Читайте по-русски
Шанси вийти до другого туру виборів є не лише в Зеленського і Порошенка

У четвер, 28 березня, на брифінгу в столиці науковий керівник Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва розповів, хто з кандидатів у Президенти має найбільше шансів потрапити до другого туру перегонів.

Так, своєрідний прогноз у фонді повідомили після проведення нового соцопитування українців. Наразі суспільство прихильно налаштоване до трьох кандидатів – Петра Порошенка, Юлії Тимошенко та Володимира Зеленського.

"Найбільше шансів вийти у другий тур мають Зеленський і Порошенко, але зберігаються досить непогані шанси у Тимошенко і до певної міри (вже менше) – у Бойка", – кажуть у фонді "Демініціативи". 

Разом із тим, соціологи визнають, що є розклади, за яких комік Зеленський не потрапляє до другого туру президентських виборів.

"Коли ми проводимо деякі моделювання з різними відсотками приходу на вибори, то є деякі варіанти, в яких Зеленський не потрапляє до другого туру – якщо явка буде дуже низька і не прийдуть його виборці", – пояснив представник фонду "Демініціативи".

Він резюмує: "Тому, в принципі, хто пройде до другого туру виборів з цих трьох кандидатур (Петро Порошенко, Юлія Тимошенко і Володимир Зеленський – ред.), я би не взявся прогнозувати, хоча найбільше шансів у Зеленського і Порошенка".

Читайте також: Свіжа соціологія за 3 дні до виборів: за кого готові проголосувати українці у 2019 році

Попередній матеріал
"Наші бояться з амбразури вилізти": перехоплено розмову бойовиків, що налякані новітньою зброєю ЗСУ
Наступний матеріал
Як створити соціально справедливу державу в сучасних умовах України
Loading...