Єнс Столтенберг
Єнс Столтенберг 5 канал

НАТО не коментуватиме виборів в Україні до 2-го туру – заява Столтенберга

Читайте по-русски
НАТО ж – продовжує визнавати євроатлантичні прагнення і перспективи України

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг поки що відмовився коментувати перебіг виборів в Україні. Адже, за його словами, – боротьба ще не завершена, попереду другий тур. А зараз головне, що голосування було чесним і прозорим. НАТО ж – продовжує визнавати євроатлантичні прагнення і перспективи України.

Про це Генсек НАТО заявив у Брюсселі. Там відбулася прес-конференція перед зустріччю глав МЗС держав-членів альянсу у Вашингтоні. Столтенберг прокоментував також присутність НАТО в чорноморському регіоні. І висловив сподівання, що на майбутньому саміті альянс узгодить нові заходи щодо відстежування ситуації в районі Чорного моря. І це має посилити підтримку України та Грузії з боку альянсу.

"Для НАТО дуже важливе дотримання міжнародних і морських законів. І це також причина нашої різкої реакції на дії Росії, яка захопила українські кораблі кілька місяців тому. І саме тому ми продовжуємо закликати Росію звільнити кораблі й моряків. Ми збільшили нашу присутність у Чорному морі, військові НАТО беруть участь у морських навчаннях, ми відвідуємо морські порти, і в Україні, і в Грузії. Але я не можу відповісти вам конкретно, в які порти ми приїдемо, коли і як. Але ми є в Чорному морі, там проводяться наші операції, і ми закликаємо всі країни нашого регіону, особливо Росію, поважати міжнародне право", – наголосив політик.

Як повідомляв 5.UA, міжнародні спостерігачі відзначили велику кількість технічних кандидатів, що не красить країну, також вони помітили технічні проблеми з видачею бюлетенів і транспортуванням їх з дільниць до ОВК.

Попередній матеріал
Підрахунок голосів та порушення під час голосування: дані МВС та ЦВК – включення
Наступний матеріал
Уперше з'явилося на світ чорношкіре маля: Харківський зоопарк оприлюднив фото новонародженого пеліканчика
Loading...

"Такого запиту в суспільства немає" – в команді Зеленського натякнули, що той не збирається на дебати

У Мін'юсті пояснили, чи треба повідомляти про зміну місця голосування перед 2-м туром

"Суспільне" запросило кандидатів у президенти на дебати

Кушнір розповіла, якими будуть стратегії штабів кандидатів на другий тур

"Відбулися чесно та вільно": канадські спостерігачі дали свою оцінку першому туру виборів

Вільно і на конкурентній основі: в ОБСЄ зробили заяву щодо Президентських виборів в Україні